کد خبر : 18765

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز عید قربان مطرح کردند

وعده مسئولان دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات اشتغال جوانان محقق شود.

وعده مسئولان دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات اشتغال جوانان محقق شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حل مشکلات اشتغال جوانان را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: وعده مسئولان دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات اشتغال جوانان محقق شود.

 به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در نماز عیدسعید قربان با تبریک این عید با عظمت، دین‌مداری، صبر و شکیبابی را از آموزه‌های عید سعید قربان دانست و اظهار داشت: دین‌مداری سبب می‌شود انسان از باتلاق متعفن ابتذال نجات و به سعادت و اوج شخصیت الهی دست یابد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: حضرت ابراهیم و اسماعیل(ع) با پایبندی به دین همراه با صبر و شکیبایی به بلندای انسانیت دست یافتند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه جهان اسلام در یکسال گذشته دچار فراز و نشیب‌هایی بود خاطر نشان کرد: پیروزی مسلمانان در برابر تکفیری‌ها که دست پرورده جهان استکبار از جمله آمریکا، انگلیس و  رژیم صهیونیستی بود یکی از موفقیت‌های مسلمانان در یکسال گذشته بود.

آیت‌الله صفایی بوشهری به تحریم‌ها و تهدیدات دشمنان علیه ایران اسلامی پرداخت و با بیان اینکه آمریکا و ایادیش مشکلاتی برای مردم و نظام اسلامی ایران ایجاد کرده‌اند تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در عرصه مدیریت و برنامه‌ریزی زمینه رفاه بیشتر مردم و حل مشکلات جامعه فراهم کنند.

خطیب نماز عید قربان با تاکید بر حل مشکلات اقتصادی، رکود، تورم، بیکاری و دیگر مسائل افزود: مسئولان برای خدمت خالصانه به مردم از هیچ کوششی فروگذاری نکنند و اوضاع اقتصادی جامعه با نگاه خدمت رسانی به مردم با برنامه‌ریزی و طراحی، مدیریت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر  حل مشکلات اشتغال جوانان را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: وعده مسئولان دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات اشتغال جوانان محقق شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم امتحان خود را در عرصه های مختلف پس داده‌اند افزود: مسئولان باید با پاسخگویی به مطالبات و تحقق وعده‌ها، امتحان خود را در برابر مردم پس بدهند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه گرانی و بیکاری بر مردم فشار وارد کرده تصریح کرد: از مسئولان استانی و ملی در خواست می‌شود به فکر مردم باشند و برای رفاه آنان تلاش و زمینه رفع رکود و تورم فراهم کنند.

ارسال نظر