کد خبر : 18776

بمناسبت هفته دولت برگزار گردید

استقرار 30 میز خدمت در مصلی نماز جمعه بوشهر

استقرار 30 میز خدمت در مصلی نماز جمعه بوشهر

همزمان با آغاز هفته دولت ظهر جمعه به مدت 2 ساعت میزخدمت 30 دستگاه اجرایی شهرستان بوشهر در مصلی جمعه مرکز استان تشکیل شد.

به گزارش بوشهر24، همزمان با آغاز هفته دولت ظهر جمعه به مدت 2 ساعت میزخدمت 30 دستگاه اجرایی شهرستان بوشهر در مصلی جمعه مرکز استان تشکیل شد.

در میز خدمت یاد شده، مسئولان و کارشناسان ادارات مختلف بوشهر به سئوالات و مطالبات مردم در بخش‌های مختلف پاسخ و راهکارهای لازم برای تحقق مطالبات آنان ارائه داده شد.

معاون فرماندار بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه میز خدمت در ورودی دستگاه‌های اجرایی ایجاد شده اظهار داشت: علاوه بر ایام هفته برای پاسخگویی به مطالبات مردم امروز جمعه از ساعت 10:30 دقیقه تا 12:30 دقیقه مدیران و کارشناسان 30 دستگاه اجرایی در مصلی جمعه پاسخگوی مطالبات مردم بودند.

مریم قربانی با اشاره به اینکه بیشتر مطالبات مردم در حوزه اشتغال، بیمه تامین اجتماعی و اسفالت کوچه‌های خاکی است تاکید کرد: مطالبات مردم که از سوی مسئولان ذیربط پاسخ داده شد برای حل این مشکلات هفته آینده مورد توجه و پیگیری قرار می‌گیرد.

وی  تسریع در خدمات‌رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم را از مهم‌ترین مزیت‌های استقرار میز خدمت دانست و گفت: میز خدمت در ادارات به صورت حضوری و الکترونیکی  خدمات لازم را به ارباب رجوع ارائه می‌کند.

معاون فرماندار بوشهر تاکید کرد: از طریق میز خدمت در کمترین زمان ممکن، مطالبات مردم پیگیری و از سردرگمی ارباب‌رجوع به دیگر اتاق‌های ادارات جلوگیری می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر