کد خبر : 18789

استاندار بوشهر در دیر خبر داد

افتتاح 39 پروژه عمرانی در شهرستان دیر با 381 میلیارد ریال اعتبار

افتتاح 39 پروژه عمرانی در شهرستان دیر با 381 میلیارد ریال اعتبار

استاندار بوشهر گفت: در هفته دولت 39 پروژه با اعتبار 381 میلیارد ریال در شهرستان دیر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در آیین افتتاح پروژه‌های هفته دولت در شهرستان دیر اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم و رضایتمندی مردم مهم‌ترین دغدغه مسئولان است و برای این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده تلاش می شود دغدغه مردم در عمران شهری برطرف شود.

گراوند با تاکید بر اینکه طرح های افتتاحی در شهرستان ها هدف دار است خاطر نشان کرد: شهرهای بندری به دلیل استقبال مسافران و گردشگران نیاز به هزینه کرد بیشتری دارند.

وی اضافه کرد: برای عمران و آبادانی شهرهای مرزی و بندری اعتبار ویژه ای در نظر گرفته شده است.

فرماندار دیر نیز گفت: طرح‌های متعددی در شهرستان دیر در هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند که امروز 5 پروژه با حضور استاندار مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

حمزه اعتماد افزود: این طرح ها شامل هنرستان 9 کلاسه امیرکبیر بردخون با 35میلیارد ریال، فاز 2 پارک ساحلی شهر دیر با 17میلیارد و 900 میلیون ریال، ساختمان اداری شهرداری بردستان با پنج میلیارد و 600 میلیون ریال، بوستان شهدای گمنام شهر بردستان با هشت میلیارد ریال اعتبار و طرح آبرسانی شبکه های آب دیر و بردستان با 120میلیارد ریال اعتبار است.

وی گفت: آغاز عملیات اجرایی جاده سلامت شهر بردستان با پنج میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح های شهرستان دیر است.

فرماندار دیر ابراز داشت: تا سال 1392 تنها 30 درصد از معابر و کوچه‌های شهر دیر آسفالت بود و امروز این رقم به 80 درصد رسیده است.

ارسال نظر