کد خبر : 18796

با حضور وزیر ورزش و جوانان در عسلویه رقم خورد

افتتاح 12 طرح ورزشی با اعتبار 172 میلیارد ریال در استان بوشهر

افتتاح 12 طرح ورزشی با اعتبار 172 میلیارد ریال در استان بوشهر

با حضور وزیر ورزش و جوانان خانه جوان شهرستان عسلویه و همزمان ۱۱ طرح ورزشی دیگر استان بوشهر با اعتبار ۱۷۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛در ادامه سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان عسلویه، صبح امروز خانه جوان شهرستان عسلویه به بهره‌برداری رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در این مراسم با تقدیر از حضور ورزش و جوانان در شهرستان عسلویه با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها در حوزه ورزش و جوانان به افتتاح خانه جوان عسلویه پرداخت و اظهار داشت: همزمان با افتتاح خانه جوان عسلویه، 11 پروژه ورزشی دیگر در سطح استان بوشهر با اعتبار 172 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

احمد بهروزیان‌فرد افزود: همزمان با افتتاح خانه جوان عسلویه خانه جوان جم و انارستان، سالن ورزشی روستای عالی حسینی، بندر رستمی و روستای دورودگاه، روشنایی ورزشگاه دویره، دیلم و کاکی، دو زمین چمن در شیرینو و زمین چمن بیدخون افتتاح شد.

وی از آغاز اجرای پنج طرح ورزشی با اعتبار 100 میلیارد ریال در سفر وزیر ورزش و جوانان خبرداد و بیان کرد:زمین چمن مصنوعی بهارستان جم، سکوی تماشاگران ورزشگاه کنگان، زمین فوتبال روستای پرک کنگان، پیست تارتان ورزشگاه تختی برازجان و خوابگاه ورزشکاران خورموج با اعتبار 100 میلیارد ریال عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تکمیل طرح‌های نیمه تمام در حوزه ورزش و جوانان استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده 80 درصد پروژه‌های نیمه تمام استان بوشهر تکمیل شده و تا پایان امسال بخش دیگری از این پروژه‌ها تکمیل می‌شود.

بهروزیان‌فردبا اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان گفت: با ایجاد زیرساخت‌های ورزشی زمینه برگزاری مسابقات بین‌المللی در 9 رشته ورزشی در استان بوشهر فراهم است.

ارسال نظر