کد خبر : 18802

فرماندار شهرستان جم خبر داد

تکمیل پروژه جاده جم به پالایشگاه گاز فجر با اعتبار وزارت نفت

تکمیل پروژه جاده جم به پالایشگاه گاز فجر با اعتبار وزارت نفت

فرماندار شهرستان جم با اشاره به مشارکت وزارت نفت در اجرا و تکمیل پروژه‌های شهرستان جم گفت: پروژه جاده جم به پالایشگاه گاز این شهرستان با اعتبار وزارت نفت تکمیل شد و آماده بهره‌برداری است.

به کزارش بوشهر24، محمد حسینی صبح دوشنبه در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی شهرستان جم با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به پروژه‌های عمرانی شهرستان جم اظهار داشت: توجه به مطالبات مردم در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و در این راستا اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام  تامین شده است.

وی از اجرای پروژه راهسازی جم در استان بوشهر به فیروزآباد در استان فارس خبر داد و بیان کرد: با توجه به اینکه ساخت باند دوم این پروژه از مطالبات مهم مردم است این پروژه با 31 کیلومتر طول با حمایت استاندار و نماینده مردم در مجلس برای انتخاب پیمانکار به مناقصه رفته است.

فرماندار شهرستان جم از انعقاد تفاهم‌نامه برای ساخت احداث مجموعه ورزشی کارگری شهرستان جم خبر داد و بیان کرد: امروز این پروژه مقدمات اجرا را طی می‌کند.

حسینی با اشاره به آغاز ساخت خط انتقال آب از سد باغان خاطرنشان کرد: با حضور وزیر نیرو خط انتقال سد باغان با اعتبار 60 میلیارد تومان از طریق وزارت نفت اجرایی شد که گامی مهم در تکمیل پروژه سد باغان است.

وی دستاوردهای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهرستان جم را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: با تاکید وزیر ارتباطات پوشش آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان جم از 75 درصد به 90 درصد می‌رسد.

فرماندار جم یکی از عوامل مهم در نشاط مردم شهرستان جم را وجود تیم پارس جنوبی جم دانست و گفت: با تاکید و تدابیر استاندار بوشهر، موانع مالی پارس جم برای شروع فصل جدید لیگ برتر رفع می‌شود و امیدواریم با نگاه ویژه استاندار و نماینده مجلس، این نشاط عمومی تداوم یابد‌.

حسینی با بیان اینکه اتوبان جم سیراف به طول 25 کیلومتر با مشکلات زیادی چون نشست و ریزش و روشنایی مواجه است گفت: برای رفع این مشکلات به اعتبارات ملی نیاز است و انتظار داریم معاون وزیر راه در این زمینه مساعدت لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به مشارکت وزارت نفت در اجرا و تکمیل پروژه‌های شهرستان جم گفت: پروژه جاده جم به پالایشگاه گاز این شهرستان با اعتبار وزارت نفت تکمیل شد و آماده بهره‌برداری است.

فرماندار جم وجود تقاطع پر خطر روستای چاهه در مسیر اتوبان جم-سیراف را از معضلات جدی شهرستان جم دانست و افزود: این مهم دغدغه مردم و شوراهاست که امیدواریم با نگاه ویژه وزارت راه هرچه سریع‌تر اجرایی شود./ تسنیم

ارسال نظر