کد خبر : 18812

استاندار در دشتی مطرح کرد

بهره برداری از 52 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دشتی

بهره برداری از 52 میلیارد تومان پروژه در شهرستان دشتی

با حضور استاندار بوشهر، یک واحد گلخانه‌ای در روستای محمدآباد به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی سیستم آبیاری تحت فشار در ۵۰۰ هکتار از اراضی منطقه سنا شهرستان دشتی آغاز شد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان دشتی اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پنج پروژه عمرانی با اعتبار ۳۹ میلیارد تومان در شهرستان دشتی هستیم.

وی اضافه کرد: در مجموع در هفته دولت امسال ۵۲ میلیارد تومان پروژه در سطح شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد و طرح‌های و پروژه‌های مهم دیگری نیز در این شهرستان در دست اجرا است که تکمیل این طرح‌ها را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

استاندار بوشهر از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به عنوان اولویت اول و اساسی استان نام برد و خاطرنشان کرد: پروژه‌های جدید چندانی را آغاز نکردیم تا اعتبارات لازم برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را داشته باشیم.

با حضور استاندار بوشهر، یک واحد گلخانه‌ای در روستای محمدآباد شهرستان دشتی به بهره‌برداری رسید که با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در سطح یک هکتار ساخته شده و زمینه اشتغال ۱۷ نفر را فراهم می‌سازد.

همچنین عملیات اجرایی سیستم آبیاری تحت فشار نیز در پنج هزار هکتار از اراضی سنای شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر آغاز شد.

ارسال نظر