کد خبر : 18837

بخشدار ویژه خارگ گفت

خارگ از امن‌ترین و ایمن‌ترین پایانه‌های نفتی جهان است

خارگ از امن‌ترین و ایمن‌ترین پایانه‌های نفتی جهان است

بخشدار ویژه خارگ گفت: خارگ یکی از امن‌ترین و ایمن‌ترین پایانه‌های نفت و پتروشیمی در جهان است.

به گزارش بوشهر24، محمود رضایی ظهر چهارشنبه در مراسم تقدیر از کارمندان نمونه بسیجی جزیره خارگ اظهار کرد: بسیج همیشه و همه‌گاه یار و یاور دولت در تمامی زمینه‌ها بوده است و این هم افزایی باعث رشد فرهنگی اجتماعی در سطح جزیره خارگ شده است.

وی خاطرنشان کرد: هرگاه در جزیره خارگ ما احساس نیازی کردیم بسیج خارگ را به عنوان یک بازوی فرهنگی و اجرایی در کنار خود احساس کردیم.

رضایی افزود: خدمت در جزیره مقاوم خارگ ایثار است، بدون شک حضور کارمندان خدوم بسیجی در تمامی عرصه ها باعث رشد و شکوفایی صنعت الخصوص در حوزه انرژی کشور شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون با افتخار اعلام می‌کنیم که شرکت های نفت فلات قاره خارگ و پایانه های نفتی ایران با تکیه بر توان داخلی و استفاده از کارمندان جهادگر خود تواستنه‌اند اکثر قطعات غیرقابل تامین را بهسازی، بازسازی و نوسازی کنند و این نشان از عزم راسخ این کارمندان بسیجی است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: ایران اسلامی مقاومت جانانه و ۸ ساله خارگ مقاوم و ایثارگر را فراموش نخواهد کرد. جزیره خارگ در دوران درخشان انقلاب اسلامی ایران، نقطه قابل اتکا،حیاتی و شاهرگ اقتصادی ایران اسلامی بوده است، آرامش و امنیت کنونی که در امر صادرات نفت ایران وجود دارد یکی دیگر از نشانه های حضور نیروهای بسیجی و خدوم است.

رضایی گفت: امروز با جرات و قدرت تمام از سوی دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنم، خارگ یکی از امن‌ترین و ایمن‌ترین پایانه‌های نفت و پتروشیمی در جهان است.

وی تصریح کرد: مطمئنا این امنیت اتفاقی نیست و نشان از هم افزایی و همدلی بین تمامی دستگاهها، نهادها و سازمان‌های مستقر است. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر