کد خبر : 18838

بمناسبت هفته دولت صورت گرفت

12 پروژه عمرانی در آبدان افتتاح یا کلنگ زنی شد

12 پروژه عمرانی در آبدان افتتاح یا کلنگ زنی شد

به مناسبت هفته دولت ۱۲ پروژه عمرانی در آبدان افتتاح و یا کلنگ‌زنی شد.

به گزارش بوشهر24 ، بخشدار آبدان ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی آبدان ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: امروز ۱۲ پروژه در بخش آبدان آغاز یا به بهره برداری رسید.

ابوالحسن گنخکی بیان کرد: ازجمله این طرح ها می‌توان به افتتاح اورژانس جاده‌ای آبدان با اعتبار سه میلیارد ریال، عملیات زیر سازی و آسفالت معابر شهر آبدان و عملیات پیاده رو سازی بلوار امام خمینی شهر آبدان اشاره کرد.

وی عملیات بهسازی بلوار کشاورز شهر آبدان را یکی دیگر از طرح‌ها عنوان کرد و ادامه داد: توسعه شبکه آبرسانی به روستای گشی به طول هزار و ۲۵۰ متر و اعتبار ۶۵۰ میلیون ریال و آغاز عملیات ساختمان پایش آب و کنترل از راه دور روستاهای لوحک و گشی با اعتبار یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال از دیگر طرح‌ها بوده است.

بخشدار آبدان از آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به پنج روستای بخش آبدان از جمله روستاهای تنگ خوش سورو لوحک جاشک وملگه خبر داد و اضافه کرد: بهسازی معابر روستای لوحک و ساخت سنگ فرش به میزان دو هزار و ۳۰۰ مترمربع ومبلغ اعتبار دو میلیارد ریال از دیگر طرح‌ها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: بهسازی معابر روستای سرمستان آسفالت خیابان  به میزان هفت هزار و ۶۰۰ مترمربع مساحت و ساخت پیاده رو به میزان هزار و ۲۰۰ مترمربع و اعتبار پنج میلیارد ریال از دیگر طرح‌ها بود.

گنخکی افزود: اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها با همدلی و مشارکت دستگاه‌های اجرایی بویژه استاندار و معاونین، فرماندار شهرستان و معاونین، نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، اصحاب رسانه و همراهی و صبوری مردم عملیاتی شده است که از همه دلسوزان و دست اندرکاران تقدیر می‌شود. /خبرگزاری مهر

 

ارسال نظر