کد خبر : 18839

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان بوشهر گفت

بازسازی واقعه غدیر در نقاط مختلف استان بوشهر

بازسازی واقعه غدیر در نقاط مختلف استان بوشهر

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان بوشهر گفت: در روز عید بزرگ غدیر خم با همکاری هنرمندان واقعه غدیر در نقاط مختلف استان بوشهر بازسازی و نمایش داده می‌شود.

به گزارش بوشهر24 ، حسین کارگر ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک عید سیعد و بزرگ غدیر خم و با اشاره به برگزاری جشن این عید در تمام شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: مراسم جشن عید غدیر در قالب 60 ویژه برنامه در شهرها و روستاهای استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی، عید غدیر را بزرگترین عید شیعیان دانست و افزود: در  این ایام در 38 شهر و 270 روستای استان عید امامت و ولایت برگزار شد.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر بازسازی واقعه غدیر را یکی دیگر از برنامه‌ها دانست و گفت: در روز عید بزرگ غدیر خم با همکاری هنرمندان واقعه غدیر در نقاط مختلف استان بوشهر بازسازی و  نمایش داده می‌شود.

کارگربا اشاره به اطعام مردم در روز عید سعید غدیر بیان کرد: اطعام 500 روزه‌دار، تکریم سادات و ایتام و برگزاری جشن در مصلی بوشهر ساعت 11 فردا از جمله برنامه‌های عید سعید غدیر در بوشهر است.

وی با بیان اینکه جشن شادی در مساجد و سواحل استان بوشهر برگزار می‌شود از پخت 5 هزار پرس غذا در کنار مصلی بوشهر خبرداد و تصریح کرد: اطعام 20 هزار مددجوی کمیته امداد و اعزام 40 نفر از برترین‌های کنکور به مشهد‌الرضا از دیگر برنامه‌های گرامیداشت این عید سعید است. / تسنیم

ارسال نظر