کد خبر : 18841

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت

۴۳۹ پروژه برق‌رسانی استان بوشهر افتتاح شد‌

۴۳۹ پروژه برق‌رسانی استان بوشهر افتتاح شد‌

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: ۴۳۹ پروژه برق رسانی استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۴۲۷.۹ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش بوشهر24 ، امرالله پاراد بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح برق رسانی بوشهر  با حضور استاندار با بیان اینکه 89 پروژه برق رسانی در شهرستان بوشهر مورد بهره‌برداری قرار گرفت اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل 36 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 28 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 150 دستگاه ترانس است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه‌ها 159 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است تصریح کرد:در شهرستان دشتستان  نیز 119 پروژه برق رسانی با اعتبار 51 میلیارد ریال افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از افتتاح32 پروژه برق رسانی در کنگان خبر داد و تصریح کرد: در اجرای این پروژه‌ها 33.4 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

پاراد با اشاره به افتتاح پروژه برقرسانی شهرستان گناوه افزود: در اجرای 23 پروژه برق رسانی شهرستان گناوه 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های برق رسانی در دیر و تنگستان گفت: در این دو شهرستان به ترتیب23  و 36 پروژه با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال اجراء شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بهره‌برداری از پروژه برق رسانی دیلم و جم را مورد اشاره قرار داد و  با اشاره به اجرای شبکه‌های فشار متوسط و ضعیف گفت: در اجرای پروژه برق رسانی جم 8.8 میلیارد ریال و دیلم 9 میلیارد ریال هزینه شده است.

پاراد با بیان اینکه در مجموع 439 پروژه برق رسانی در استان بوشهر در هفته دولت افتتاح شد خاطر نشان کرد: در اجرای  439 پروژه برق رسانی استان بوشهر 427.9 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

وی، بیان کرد: در ایام  هفته دولت 93 پروژه برق رسانی با اعتبار 71.6 میلیارد ریال در استان عملیات اجرایی آن آغاز شد. / تسنیم

ارسال نظر