کد خبر : 18878

آیت الله صفایی بوشهری در همایش من غدیری ام بیان کردند

قوه قضائیه با عوامل اخلال اقتصادی به شدت برخورد کند

قوه قضائیه با عوامل اخلال اقتصادی به شدت برخورد کند

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه جنگ نرم اقتصادی دشمنان آخرین جنگ نرم آنها علیه نظام است گفت:قوه قضائیه باید با عوامل اخلال اقتصادی به شدت برخورد کرده و مردم نیز آنها را همیاری کنند.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری صبح دوشنبه در همایش من غدیری‌ام در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهرضمن تبریک عید غدیر، اظهار داشت: پیامبر اعظم(ص) در دین اسلام به عنوان دین خاتم همواره به دنبال این بود که بعد از خودش همچون ادیان گذشته این دچار انشقاق و فرقه‌ای نشود.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه بعد از پیامبر اسلام(ص) ولایت امام علی(ع) بخاطر مسائلی مراعات نشد و اسلام نیز ۷۳ فرقه شد، افزود: امام علی(ع) بعد از شخصیت پیامبر اسلام شخصیتی است که در تاریخ بشریت همانندش آفریده نشده است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام و اسلام در همه شیوه‌های جنگی با انقلاب اسلامی شکست‌های سنگی متحمل شده است، جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام و مردم کشور ما آخرین نوع جنگ نرمی است که با تمام قوا به پا کرده‌اند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان تمام همت خود را گمارده‌اند تا حلقه اقتصادی بر ما را تنگ‌تر کرده و مردم را از این طریق ناراضی کنند، تصریح کرد: در این زمینه و عرصه‌های دیگر نظام برنامه‌ریزی دارد و اگر مشکلاتی هست بخاطر اشتباعات و ناکارآمدی برخی از مدیران و مسئولان است.

آیت الله صفایی بوشهری بیان داشت: جنگ نرم اقتصادی دشمنان آخرین جنگ نرم آنها علیه نظام بوده و بعد از آن چیزی ندارند علیه نظام ارائه دهند و در این زمینه ما باید واظب باشیم و بتوانیم با بکارگیری درست اقتصاد مقاومتی این مرحله حساس نیر بگذرانیم.

وی با تاکید بر اینکه مدیران اقتصادی باید هوشیار بوده و شرایط اقتصادی را مدیریت کنند و از همه مهمتر مردم‌دار باشند، یادآور شد: قوه قضائیه باید با عوامل اخلال اقتصادی به شدت برخورد کرده و مردم نیز آنها را همیاری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد نظام را ناکارآمد جلوه دهد و آدرس غلط به مردم می‌دهد، بیان داشت: تنها راه برون‌رفت از فتنه اقتصادی دشمنان این است که بطور کامل و تمام از فرمایشات مقام معظم رهبری تبعیت کرده و آن را در امور اجرایی کنیم.

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه هر جا مسئولان حرف مسئولان حرف مقام معظم رهبری گوش گرفتند موفق بودند، گفت: مسئولان باید اقتصادی را اجرایی کرده و این مسیر را طی کنند.

 

ارسال نظر