کد خبر : 18881

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت

رزمایش سپاهیان محمّد رسول الله (ص) در بوشهر برگزار می‌­شود

رزمایش سپاهیان محمّد رسول الله (ص) در بوشهر برگزار می‌­شود

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: رزمایش سپاهیان محمّد رسول الله (ص) با حضور نیروهای بسیجی در قالب گردان­‌های بیت المقدس ۱۸ شهریوردر استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24 ، سردار علی رزمجو  صبح در جلسه قرارگاه هماهنگی برگزاری رزمایش و نمایش بزرگ اقتدار بسیجیان در قالب رزمایش حضرت محمد رسول‌الله(ص) 2 اظهار داشت: در این رزمایش بسیجیان در سراسر استان با تجمع بزرگ خود  اقتدار خود را  به دنیا نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از همان ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با توطئه­‌های مختلف به دشمنی با این انقلاب پرداخته‌­­اند تصریح کرد: به لطف پروردگار و پشتیبانی مردم از انقلاب اسلامی تاکنون  دشمنان در همه این توطئه‌­ها شکست خورده‌­اند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه امروز آمریکایی­‌ها از توطئه برای تهاجم نظامی به کشور به یأس و ناامیدی رسیده‌­اند افزود: دشمنان تلاش دارند نقشه‌های خود را با جنگ اقتصادی و استفاده از فضای معیشت مردم دنبال کنند.

سردار رزمجو با اشاره به برگزاری رزمایش سپاهیان محمّد رسول الله (ص) 2 در استان بوشهر گفت: این رزمایش در دو مرحله برگزار می­‌شود که مرحله نخست آن در مرکز شهرستان­‌ها و مرحله دوّم آن در مرکز استان برگزار می‌­شود.

وی پیام این رزمایش را اقتدار، نشاط و امید به آینده عنوان و خاطرنشان کرد: این رزمایش در مرکز استان در کنار آب­های نیلگون خلیج فارس برگزار می­‌شود. / تسنیم

ارسال نظر