کد خبر : 18897

فرماندار شهرستان دشتی در همایش بزرگ عاشورائیان شهرستان دشتی گفت

دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در مراسم اربعین هستند

دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در مراسم اربعین هستند

فرماندار دشتی با بیان اینکه موکب‌های سطح شهرستان ساماندهی شود، گفت: دشمنان تلاش دارند حضور باشکوه مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین را کمرنگ جلوه دهند.

به گزارش بوشهر24، عبدالله نادری بعد از ظهر چهارشنبه در همایش بزرگ عاشورائیان شهرستان دشتی پیشاپیش ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت: عاشورا متعلق به همه مسلمانان جهان است و اگر عاشورا نبود از دین خبری نبود.

وی افزود: همه باید از این ایام در جهت حفظ دین و باورهای دینی به نحو مطلوب استفاده کنیم.

نادری با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند با توطئه های مختلف به دین ضربه بزنند، یادآور شد: دشمنان با ترفندهای مختلف سعی می کنند نظام دینی را ناکارآمد جلوه دهند.

وی با تاکید بر اینکه گفتارهای ما باید وحدت بخش باشد و با اتحاد و همدلی در کنار هم قرار بگیریم، یادآور شد: اگر کسی در شرایط کنونی کشور به اختلافات دامن بزند قطعا در زمین دشمن بازی می کند.

نادری ادامه داد: در این ایام دشمنان برنامه ریزی دارند که اقداماتی انجام بدهند که باعث بی نظمی و جلوگیری از آرامش مردم شود هر چند مسئولین تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مراسمات اتخاذ کردند ولی می طلبد مردم و بانیان مساجد نیز مراقب باشند.

وی با بیان اینکه اتحاد، تعامل و همدلی خوبی در سطح شهرستان بین مسئولین وجود دارد، گفت: در صورت اختصاص سهمیه استان برای نذورات قطعا پیگیری های لازم برای جذب آن در سطح شهرستان خواهد شد.

نادری اضافه کرد: علی رغم همه تاکیدات و جلساتی که در زمینه صرفه جویی آب و برق در سطح شهرستان گرفته شد ولی بیشترین مصرف برق در دشتی مربوط به مساجد بود و ما این انتظار را داریم که در این ایام مساجد و حسینیه ها در مصرف آب و برق اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه موکب های سطح شهرستان ساماندهی شود، گفت: دشمنان تلاش دارند حضور باشکوه مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین را کمرنگ جلوه دهند و امسال باید با انسجام و هماهنگی بیشتر برنامه های خوبی در شهرستان برگزار شود./ خبرگزاری مهر

ارسال نظر