کد خبر : 18901

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست خبری گفت

حضور ۶۰۰۰ بسیجی در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) استان بوشهر

حضور ۶۰۰۰ بسیجی در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) استان بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله با حضور شش‌هزار بسیجی در مراکز شهرستان‌های استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو ظهر چهارشنبه در نشست با مدیران و نخبگان عرصه رسانه استان بوشهر اظهار داشت: دشمن تلاش ویژه‌ای برای براندازی نظام اسلامی دارد و وظیفه همگان در این راستا سنگین است.

وی بر لزوم دفاع از این نظام و انقلاب در عرصه‌های مختلف تاکید کرد و ادامه داد: رسانه‌ها در این زمینه نقش و رسالت مهمی را بر عهده دارند که آگاهی‌بخشی یکی از مهمترین وظایف خبرنگاران است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از ویژگی‌های خبرنگاران انقلابی به وقت شناسی، زمان‌شناسی و دشمن شناسی اشاره کرد و افزود: خبرنگاران استان بوشهر در ایجاد امنیت و نظم و همدلی و اتحاد در استان نقش مهمی داشته‌اند.

وی از برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) در مراکز شهرستان‌های استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: مرحله نخست این رزمایش ۱۸ شهریورماه با حضور نیروهای بسیجی در قالب گردان‌های بیت المقدس به صورت ۲۴ ساعته برگزار می‌شود.

سردار رزمجو با اشاره به حضور بیش از شش هزار بسیجی عضو گردان‌های بیت‌المقدس مرکز شهرستان‌ها در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) خاطرنشان کرد: شعار این رزمایش وحدت، پیشرفت و با هدف اقتدار، نشاط و امید به آینده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اشاره کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر برجسته‌ترین و مهم‌ترین واجب در بین واجبات که در آیات و روایات تاکید بسیاری بر روی آن صورت گرفته است.

رزمجو از آمران به معروف و ناهیان از منکر به عنوان صالحان و رستگاران و بهترین امت اسلام یاد کرد و افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر در همه شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر به ریاست ائمه جمعه و دبیری فرماندهان سپاه تشکیل شده است.

وی بیان کرد: از برنامه‌های این ستاد برگزاری دوره آموزشی ضابطین امر به معروف و نهی از منکر، سازماندهی ضابطین، آموزش و بکارگیری طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر و فعالیت‌های فرهنگی بوده است. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر