کد خبر : 18906

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت

مشکلات با تقویت اتحاد و انسجام مردم برطرف می شود

مشکلات با تقویت اتحاد و انسجام مردم برطرف می شود

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: باید با عزمی جزم با عواملی همچون مشکلات اقتصادی، احتکار، فساد اداری و مالی، گران‌فروشی و تبعیض که مردم را نگران کرده مقابله کرد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ حمید خرمدل صبح پنجشنبه در آئین دومین جشنواره مالک اشتر در کنگان  با تاکید بر تقویت اتحاد و همدلی مردم و مسئولان اظهار داشت: دشمن با ایجاد مشکلاتی در جامعه اسلامی اهدافی را پیگیری و دنبال می‌کند که این دسیسه با تقویت اتحاد و انسجام  مردم خنثی می‌شود.

وی تخریب قوا و مسئولان نظام و سیاه نمایی خدمات نظام را به مانند آب در آسیاب دشمن ریختن دانست و تاکید کرد: خدمات و اقدامات انجام شده باید به موقع اطلاع‌رسانی شود تا دشمن نتواند از خلاء‌های ایجاد شده سوء استفاده کند.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خدمات دولت را در بخش‌های مختلف مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: دولت در همه زمینه‌ها برای برطرف کردن مشکلات و رفاه مردم اقدامات مهمی انجام داده است که خدمات به موقع اطلاع‌رسانی نشده و دشمن این فعالیت‌ها را سیاه‌نمایی می‌کند.

خرمدل برطرف کردن مشکل کم آبی در نقاط مختلف استان بوشهر را قابل تحسین دانست و افزود: با توجه به تلاش شبانه‌روزی مسئولان برای برطرف کردن مشکل کم‌آبی اما اطلاع‌رسانی مطلوبی انجام نشده است.

وی با قدردانی از وفاداری مردم نسبت به انقلاب و جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: مردم در عرصه‌های مختلف ثابت کردند همواره در دفاع از  آرمان‌های انقلاب و نظام دینی ایستاده‌اند و هر جا مسئولان با حضور در بین مردم صادقانه مسائل و مشکلات را مطرح کرده‌اند با یاری مردم روبه‌رو شده‌اند.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر مشارکت همگانی برای حل مشکلات اقتصادی جامعه و مقابله با گران‌فروشی افزود: باید با عزمی جدی با عواملی همچون احتکار،  فساد اداری و مالی، گران‌فروشی و تبعیض که مردم را نگران کرده مقابله کرد.

خرمدل با بیان اینکه مدیریت انقلابی و جهادی نیاز جدی کشور است گفت: در این راستا بسیج و سپاه آماده خدمتگزاری به مردم و کمک به مسئولان برای برطرف کردن مشکلات هستند.

وی با اشاره به ترفندهای دشمنان و ایجاد شرایط خاص اقتصادی در جامعه تاکید کرد: دشمن برای ضربه زدن به نظام و ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان و ایجاد تفرقه در کشور برنامه‌ریزی کرده که باید در همه عرصه‌ها با درایت و بصیرت حاضر باشیم.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه تصریح کرد: با درایت مقام معظم رهبری، بیداری، هوشیاری مردم و مسئولان جشن چهلمین سالگی انقلاب اسلامی با شکوه هر چه تمام‌تر در بهمن ماه برگزار می‌شود.

خرمدل با اشاره به نقش مهم اربعین حسینی در اتحاد و انسجام مسلمانان  افزود: دشمن در این راستا برای کمرنگ کردن بزرگترین حماسه و اجتماع بی‌نظیر مسلمانان در اربعین حسینی برنامه‌ریزی کرده که به یاری خداوند و با هوشیاری امت اسلامی، دشمنان در گرداب این حماسه خروشان غرق و نابود می‌شوند.

در این مراسم از برترین‌های بسیج در دومین جشنواره شهرستانی مالک اشتر در کنگان تجلیل شد. /تسنیم

ارسال نظر