کد خبر : 18938

در هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور

تساوی خانگی ایرانجوان بوشهر مقابل حریف گیلانی

تساوی خانگی ایرانجوان بوشهر مقابل حریف گیلانی

ایرنجوان بوشهر در اولین هفته رقابتهای لیگ دسته دوم کشور به مقابا داماش گیلان به میدان رفت و با یک تساوی خانگی میدان را ترک کرد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ایرنجوان بوشهر در اولین هفته رقابتهای لیگ دسته دوم کشور مقابل داماش گیلان به میدان رفت و با یک تساوی خانگی میدان را ترک کرد.

ایرانجوانی ها که بهنام سرتلی زاده را روی نیمکت داشتند و تا آخرین لحظه ها برای صدور کارت بازیکنان تلاش می کردند به مصاف داماشس رفتند که با آمادگی کامل به بوشهر آماده بود.ترکیب جوان شده و پوست انداخته ایرانجوان که نسبت به سال گذشته تغیرات زیادی داشت سعی کرد ابتدا روی ضدحملات به دروازه داماش برسد.

داور جوان بازی که شیراز به بوشهر آمده بود گل سالم احسان اسدزادی را در دقیقه ۶ بازی مردود اعلام کرد تا نیمه اول بازی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم ترس بازیکنان جوان ایرانجوان ریخت و بهتر بازی کردند.میدان داری قدرتیان دونده و اسدزادی تکنیکی در این نیمه مقابل بازیکنان با تجربه و قدرتی داماش بخصوص در ضد حملات چربش بیشتری داشت و حتی می توانست برای بوشهری ها گل داشته باشد که بی تجربگی و عدم تمرکز باعث شد این بازی بدون گل خاتمه یابد.

ارسال نظر