کد خبر : 18942

آیت الله صفایی بوشهری در همایش طلایه داران تبلیغ

محرم ماه احیای دین مبین اسلام است

 محرم ماه احیای دین مبین اسلام است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: امام حسین در واقع عصاره تمامی انبیا و اولیا خدایی است و در شرایط کنونی نیاز اصلی بیان ویژگی شخصیتی ایشان باید مورد توجه روحانیت در منبرهای تبلیغی باشد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در همایش طلایه داران تبلیغ افزود: خداوند اراده کرده که با نام و راه حسین دین خود را محفوظ بدارد و در پرتو این نام والا مقام همه مبانی اسلام بصورت فوق روز تجلی پیدا کرده است.

وی ادامه داد: امام حسین در واقع عصاره تمامی انبیا و اولیا خدایی است و در شرایط کنونی نیاز اصلی بیان ویژگی شخصیتی ایشان باید مورد توجه روحانیت در منبرهای تبلیغی باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: دین اسلام در مقطعی به سمتی رفت که همگان احساس خطر می کردند اما قیام امام حسین(ع) آن را به مسیر واقعی خود برگرداند و محرم ماه احیای دین مبین اسلام است.

آیت الله صفایی بوشهری اضافه کرد: تقویت روحیه مقاومت و احیا امر به معروف و نهی از منکر از جمله نکاتی است که باید روحانیت در ماه های محرم و صفر به بیان آن اهتمام ویژه داشته باشد.

ارسال نظر