کد خبر : 18958

در مجمع انتخابات هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر

حیدری رئیس هیات کونگ فو استان بوشهر شد

حیدری رئیس هیات کونگ فو استان بوشهر شد

در مجمع انتخابات هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر که پیش از ظهر امروز با حضور ابراهیمی دبیر فدراسیون کونگ فو ، بهروزیان فرد مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارشد جواد حیدری با 14 رای اعضای مجمع به مدت 4 سال بعنوان رئیس جدید این هیات معرفی شد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، در مجمع انتخابات هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر که پیش از ظهر امروز با حضور ابراهیمی دبیر فدراسیون کونگ فو ، بهروزیان فرد مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارشد جواد حیدری با 14 رای اعضای مجمع به مدت 4 سال بعنوان رئیس جدید این هیات معرفی شد.
دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر به فعالیت 22 سبک فعال این فدراسیون در این مجمع اشاره کرد و افزود: استان بوشهر یکی از استان های فعال در این رشته است که چندین ملی پوش در این رشته دارد.
عزت الله ابراهیمی افزود: هم اکنون بیش از 60 هزار ورزشکار سازمان یافته در سطح کشور زیر نظر این فدراسیون فعالیت می کنند.
وی اضافه کرد: تنها فدراسیونی که ورزش رزمی ایرانی جهت حمایت از تولید ملی را در ایران و خارج از کشور توسعه می دهد فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی است که در حقیقت توسعه و اشاعه فرهنگ ایرانی است.
وی در پایان گفت: برای دومین بار رقابت های جهانی این رشته به میزبانی ایران بهمن ماه امسال به میزبانی استان خوزستان برگزار می شود که در این زمینه اقدامات موثری از سوی فدراسیون انجام شده است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این آیین به جایگاه این هیات در سطح کشور اشاره کرد و افزود: این هیات در سال گذشته در رتبه 15 کشور قرار گرفته است و با توجه به اختلافات داخلی این هیات در چند ماه گذشته انتظار است این جایگاه از سوی رئیس جدید این هیات ارتقا یابد.
احمد بهروزیان فرد بر برگزاری کلاس های آموزشی و توسعه هیات های استانی این رشته نیز تاکید کرد. و در پایان خواستار برپایی رقابت های کشوری و اردو های تیم ملی در استان بوشهر از سوی فدراسیون شد.

ارسال نظر