کد خبر : 18975

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد

۴ میلیارد ریال تجهیزات ورزشی به مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر ارسال شد

۴ میلیارد ریال تجهیزات ورزشی به مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر ارسال شد

مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر از آغاز اعزام ۲۱ کاروان تجهیزات ورزشی بهداشتی با اعتبار ۴ میلیارد ریال به مناطق و نواحی استان بوشهر خبر داد.

به گزارش بوشهر24، ناصر کرمی ظهر امروز در آیین ارسال کاروان تجهیزات ورزشی بهداشتی مدارس استان بوشهر با تاکید بر توجه به حوزه سلامت و تربیت بدنی مدارس اظهار داشت: کیفیت بخشی درس تربیت بدنی و اجرای بهینه آن یکی از برنامه‌های اصلی آموزش و پرورش در راستای ایجاد نشاط و شادابی در مدارس است.

وی از اعزام کاروان وسایل ورزشی و بهداشتی به مدارس خبر داد و بیان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید تجهیزات ورزشی و بهداشتی مدارس استان بوشهربه مناطق مختلف ارسال شد.

مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر با بیان اینکه 21 کاروان تجهیزات ورزشی بهداشتی به نقاط مختلف استان ارسال شد گفت: چهار میلیارد ریال تجهیزات ورزشی و لوازم بهداشتی با 21 دستگاه خودرو به مناطق 18 گانه آموزش و پرورش استان بوشهر ارسال شد.

کرمی با بیان اینکه تجهیزات ورزشی بهداشتی جزیره خارگ با کشتی ارسال می‌شود تصریح کرد: واحدهای تربیت بدنی و سلامت اداره‌های آموزش وپرورش شهرستان‌ها و مناطق 18 گانه استان بوشهر تجهیزات ارسالی با توجه به نیاز، میان مدارس شهری و روستایی توزیع می‌کنند.

وی بیان کرد: این اقلام ورزشی و بهداشتی بر اساس تعداد دانش آموزان هر شهرستان و منطقه و محرومیت مناطق توزیع شده است. /تسنیم

ارسال نظر