کد خبر : 18976

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت

13 بوشهری در راه مسابقات پارا آسیایی جاکارتا

13 بوشهری در راه مسابقات پارا آسیایی جاکارتا

بهروزیان فرد گفت : 13ورزشکار بوشهری کاروان ورزشی ایران را در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا همراهی میکنند.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: 13 ورزشکار بوشهری سهمیه حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی را کسب کرده اندو همراه با کاروان ورزشی ایران راهی این رقابت ها میشوند. در این راستا مراسم بدرقه از ورزشکاران بوشهری قبل از اعزام در بوشهر برگزار خواهد شد.

احمد بهروزیان فرد افزود: ورزشکاران ما در تیم های پرتاب وزنه جانبازان و معلولان ، گلبال، دو 100 متر جانبازان و معلولان و شطرنج نابینایان و کم بینایان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران را در بازی های پارا آسیایی جاکارتا همراهی می کنند.

وی اظهار داشت: از 2 سال گذشته با حضور هیات های استانی دارنده شانس کسب سهمیه برای حضور در این بازی ها، ستاد مسابقات پاراآسیایی جاکارتا در بوشهر تشکیل شده است.
بهروزیان فرد افزود: در این ستاد مقرر شد از ورزشکاران اعزامی استان به ویژه در طول اردوها و مسابقات، حمایت های مادی و معنوی شایسته انجام شود تا ورزشکاران با خیالی آسوده به تمرین های آماده سازی خود بپردازند.
بهروزیان فرد ادامه داد: انتظار می رود با کسب مدال های خوش رنگ توسط ورزشکاران هم استانی بار دیگر شاهد درخشش بوشهر در عرصه های بین المللی باشیم.

ارسال نظر