کد خبر : 18984

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خبر داد

تجمع ۲۰ هزار نفری بسیجیان استان بوشهر در رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)

تجمع ۲۰ هزار نفری بسیجیان استان بوشهر در رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) در استان بوشهر گفت: این رزمایش با شرکت ۲۰ هزار نفر از بسیجیان عضو گردان بیت‌المقدس در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو عصر پنجشنبه در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با قدردانی از حمایت استاندار بوشهر از همه برنامه‌های بسیج به هفته امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و اظهار داشت: در این هفته برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی شده که برگزاری یادواره شهید گورکی شهید امر به معروف و نهی از منکر از آن جمله است.

وی به برنامه هفته دفاع مقدس پرداخت و با گرامیداشت رشادت‌ها و حماسه‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در این هفته 946 برنامه در مرکز استان و شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به شرکت بیش از شش‌ هزار نفر بسیجی در مرحله نخست رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) در مرکز شهرستان‌های 10گانه استان بوشهر تصریح کرد: برای برگزاری مرحله دوم این رزمایش کمیته 5گانه تشکیل شده است.

رزمجو کمیته‌های پشتیبانی، مالی، درمان، امنیت و فرهنگی، تبلیغی را از جمله کمیته‌های 5گانه مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) دانست و افزود: ارتقای توان و آمادگی گردان‌های بسیج٬ امید به آینده، نشاط در جامعه، نشان دادن اقتدار بسیج، ایجاد یاس و ناامیدی برای دشمنان از اهداف مهم برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسولالله(ص) 2 است.

وی با بیان اینکه بسیجیان در این رزمایش قدرت، انسجام و اقتدار خود را به نمایش می‌گذارند بیان کرد:  مرحله دوم این رزمایش همزمان با هفته دفاع مقدس در سراسر کشور برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تجمع 100 هزار نفری بسیجیان در کشور در مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) خبر داد و خاطرنشان کرد: گردان‌های بیت‌المقدس در سطح کشور رزمایش عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) برگزار می‌کنند که  همزمان تجمع 20 هزار نفری بسیجیان گردان بیت‌المقدس استان بوشهر در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

رزمجو با قدردانی از اتحاد، انسجام و همدلی مردم و مسئولان استان بوشهر افزود: تشویق و قدردانی از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس، ویزیت رایگان مردم در نقاط مختلف استان بوشهر و نوشتن جملات مربوط به دفاع مقدس در سربرگ نامه‌های ادارات  از برنامه‌های پیشنهادی هفته دفاع مقدس است. /تسنیم

ارسال نظر