کد خبر : 18995

فرمانده سپاه استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت

۹۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس استان بوشهر برگزار می‌شود

 ۹۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس استان بوشهر برگزار می‌شود

فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به اجرای ۹۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس استان بوشهر گفت: رژه نیروهای مسلح، نمایشگاه دفاع مقدس، تجلیل از سربازان نیروهای مسلح، بازسازی عملیات ثامن الائمه و اعزام اکیپ پزشکی از جمله این برنامه‌ها است.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو ظهر امروز در نشست  با خبرنگاران در بوشهر با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، پایمردی‌ها و ایستادگی ملت ایران در مقابل خباثت‌ها، دشمنی‌های کفر و استکبار جهانی است.

وی این دوران را یادآور فداکاری و مجاهدت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: یادآوری حماسه‌آفرینی رزمندگان سبب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیان‌گر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.

فرمانده سپاه استان بوشهر از برگزاری 900 برنامه در هفته دفاع مقدس در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس 900 برنامه اجتماعی و فرهنگی توسط  نواحی و سپاه امام صادق (ع) طراحی شده است.

سردار رزمجو، رژه نیروهای مسلح، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، تجلیل از سربازان، بازسازی عملیات ثامن‌الائمه(ع) و اعزام اکیپ پزشکی به نقاط مختلف استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: بهره‌برداری از 30 واحد مسکونی کمیته امداد، برپایی اردوهای جهادی محله محور، نشست با رزمندگان دیروز و امروز، تجلیل از روایان دفاع مقدس، برگزاری نشست‌های بصیرتی، تجلیل از کارگرانِ و افتتاح پروژه‌ در مناطق محروم از دیگر برنامه‌ها است.

وی با اشاره به برپایی مرحله نخست رزمایش عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله (ص)  خاطرنشان کرد: در اجرای این رزمایش سه هزار و 732 جهادگر در قالب 360 گروه در تخصص‌های مختلف سازماندهی و به مناطق محروم استان بوشهر اعزام شدند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از توزیع 2 هزار و 800 بسته اقلام معیشتی  بین خانوارهای نیازمند خبردادو بیان کرد: در اجرای مرحله نخست رزمایش سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) ضمن برپایی 200 کلاس آموزش عقیدتی و اخلاقی، 50 مورد مسابقه فرهنگی، ورزشی و مذهبی برگزار و 2هزار و 900 نفر به صورت رایگان ویزیت شدند.

سردار رزمجو، مرمت 25 باب مسجد، 33 باب مدرسه، 13 باب سرویس بهداشتی، 27 باب خانه نیازمندان و 261 مورد خدمات مشاره را از دیگر برنامه‌های سپاه استان دانست.

رزمجو از برگزاری رزمایش مرحله دوم با حضور 20 هزار نفر از بسیجیان خبرداد و بیان کرد: این رزمایش بین 10 تا 13 مهرماه  در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود. /تسنیم

ارسال نظر