کد خبر : 19012

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت

۹۰ تن گوشت قرمز در استان بوشهر ویژه ایام ماه محرم توزیع شد

 ۹۰ تن گوشت قرمز در استان بوشهر ویژه ایام ماه محرم توزیع شد

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: از آغاز ماه محرم توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی مورد نیاز هیئت‌های مذهبی با قیمت مصوب آغاز شده و تاکنون ۹۰ تن آن توزیع شده و در حال توزیع است.

به گزارش بوشهر24، مهدی صداقت‌شعار با بیان اینکه گوشت قرمز و مرغ بر اساس نیاز بازار توزیع شده است اظهار داشت: در شش ماه نخست امسال 812 تن مرغ منجمد و 20 تن گوشت قرمز در استان بوشهر با قیمت مصوب تنظیم بازار توزیع و به میزان قابل توجهی ذخیره‌ سازی شده است.

وی از توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی خبر داد و گفت: 24 تن گوشت گرم گوسفندی استرالیایی از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شهرهای مختلف استان بوشهر توزیع شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان بوشهر قیمت هر کیلوگرم گوشت گرم گوسفندی وارداتی را برای مصرف کننده 37 هزار و 500 تومان تا 38 هزار تومان دانست و تصریح کرد: توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی تا زمان تنظیم بازار و کنترل قیمت آن ادامه دارد.

صداقت‌شعار با اشاره به توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی ویژه ماه محرم بیان کرد:از آغاز ماه محرم  توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی مورد نیاز هیئت‌های مذهبی با قیمت مصوب آغاز شده و تاکنون 90 تن آن توزیع شده و در حال توزیع  است.

وی با بیان اینکه نهاده‌های دامی بین واحدهای مرغ‌داری استان بوشهر توزیع شده است تصریح کرد:  امسال تاکنون 4 هزار و 667 تن ذرت مورد نیاز واحدهای مرغ‌داری استان بوشهر شده است.

صداقت از توزیع سویا در استان خبرداد و گفت: یک‌ هزار و 768 تن سویا در شش ماه نخست امسال بین واحدهای دامی استان بوشهر توزیع شده و 500 تن جو برای توزیع بین دامداری‌ها ذخیره سازی شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان بوشهر از توزیع نهاده‌های دامی بین 214 واحد مرغ‌داری استان بوشهر خبر داد وتصریح کرد: با توجه به آغاز جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان بوشهر پیش بینی می‌شود قیمت گوشت مرغ  روند نزولی داشته باشد. /تسنیم

ارسال نظر