کد خبر : 19052

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در خورموج مطرح کرد

اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها از اهداف دشمن است

اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها از اهداف دشمن است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی را دفاع مردمی دانست و گفت: اختلاف‌افکنی بین قومیت‌های از اهداف دشمن است.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو در آیین رژه اقتدار که در نخستین روز از هفته دفاع مقدس بعدازظهر امروز با حضور فرماندار دشتی، امام‌جمعه خورموج فرماندهان نیروهای مسلح و سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی خواهران و برادران بسیجی در شهر خورموج برگزار شد اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی دفاع مردمی است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بابیان این‌که جنگ تحمیلی ابهت و اقتدار دشمنان را در هم شکست گفت: یکی از اهداف حضور نیروهای مردمی در رژه نخستین روز از هفته دفاع مقدس،  نشان از اقتدار، صلابت و ابهت آنان است.

وی  افزود:امروز جوانان غیور ایران اسلامی به‌عنوان نسل دوم و سوم انقلاب اسلامی رشد و نمو پیدا کرده‌اند درس، پند و اندرز خود را از جوانان دیروزی که در 8 سال دفاع مقدس که رزمندگان و شهدا برای ما به ارمغان آوردند حماسه آفریدند و ایثارگری کردند آموخته‌اند.

 رزمجو خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در 40 سالگی انقلاب با دفاع مردمی از دستاوردهای انقلاب تاکنون خوشبختانه نظامی اسلامی روی امواج پرتلاطم توطئه‌های دشمنان در حال حرکت است وان شاالله زیر سایه مقام معظم رهبری و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا عزیز، جانبازان قهرمان و آزادگان سلحشور بتوانیم این انقلاب را به صاحب اصلی آن امام عصر (عج) تحویل دهیم.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: انقلاب اسلامی فراز و نشیب‌های مختلفی را پشت سر گذاشته، ناامنی‌های متعددی را از سر راه برداشته است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب، امروز به دنبال فضاسازی و ناامنی با هزینه‌های زیادی که برای آن صرف می‌کند در سطوح کشور هستندخاطر نشان کرد: یکی از اهداف آن‌ها این است تا بین قومیت‌های مختلف اختلاف‌افکنی کند.

رزمجو  با محکوم کردن اعمال تروریستی در اهواز تأکید کرد: یکی از برنامه‌های دشمن اقدامات تروریستی در داخل کشور است که شهر اهواز نمونه‌ای از آن‌ها است.

فرمانده سپاه استان بوشهر، اقدامات تروریستی را سبب  افزایش صبر و استقامت آحاد جامعه  دانست و  افزود: دشمن بداند که اقدامات تروریستی، اتحاد و انسجام ملت غیور ایران را نیز دوچندان و اتحاد بین مسئولان را بیشتر می‌کند و اقدامات تروریستی سبب صبر و استقامت بیشتر آحاد جامعه می‌شود.

رزمجو بیان کرد: جرات، شجاعت، صبر و استقامت مردم ایران در برابر توطئه‌های دشمنان در 40 سال گذشته شاهد بودیم که به منصه ظهور گذاشتند و اقدامات تروریستی نه‌تنهاسبب اتحاد و همدلی بیشتر مردم ایران بلکه سبب اتحاد و وحدت دوستداران انقلاب اسلامی را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه ملت ایران درس خود را از مکتب امام حسین (ع) آموخته‌ گفت: مدافعان انقلاب اسلامی در قومیت‌های مختلف با وحدت و اتحاد و فداکاری در کنار هم در صفی واحد ایستاده‌اند و از نظام و انقلاب و دستاوردهای آن حفاظت می‌کنند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی نیز گفت: جنگ هشت‌ساله تحمیلی از طولانی‌ترین جنگ‌های تاریخ بشمار می‌رود که نه‌تنها نظام اسلامی ایران ساقط و ضعیف نشد، بلکه قوت، اقتدار و قدرت ایران بیشتر شد.

سرهنگ پاسدار علی غضنفری بیان کرد: بعد از جنگ تحمیلی دشمن اقدام به توطئه‌های مختلفی علیه نظامی اسلامی کرد که سبب شد اقشار مختلف مردم متحدتر شوند.

وی تاکید کرد: چهل سال است که ملت غیور ایران اسلامی با همه تحریم‌ها در برابر دشمنان‌ ایستادند و نشان دادند هر جا که مشکلی و خطری نظام اسلامی، کشور ایران و این ملت و اسلام را تهدید کند، از همه اقشار چه نیرو‌های مسلح و چه نیرو‌های پشتیبان و داوطلب مردمی این دیار، از آن دفاع  می‌کند.

در  این مراسم نیروهای مسلح  دشتی در مقابل قرآن مجید، تمثال حضرت امام (ره)،  شهدای والامقام، مقام معظم رهبری و پرچم خوش‌رنگ کشورمان رژه رفتند. /تسنیم

ارسال نظر