کد خبر : 19062

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم گفت

دفاع مقدس چیزی جز تحقق شعار «ما می توانیم» نبود

دفاع مقدس چیزی جز تحقق شعار «ما می توانیم» نبود

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم گفت: دفاع مقدس چیزی جز تحقق شعار «ما می توانیم» نبود.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ احمد اسدی صبح یکشنبه در جمع نیروهای امنیتی و بسیجی با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور دلاور مردی ها و مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر تمام جهانیان به مدت هشت سال است.

وی افزود: دفاع مقدس دوران بزرگ و حذف نشدنی این سرزمین است، ملت ما در این دوران با اراده و ایمان به خدا با دست خالی در برابر تمام دنیا که تا دندان مسلح بودند ایستادگی و مقاومت کرد و در نهایت نیز به پیروزی رسید.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم بیان کرد: دفاع مقدس فرصتی شد تا ما ضمن تقویت روحیه خودباوری و فرهنگ مقاومت بتوانیم در برابر متجاوزین با اقتدار تمام بایستیم و تمام لحظه به لحظه دفاع مقدس چیزی جز تحقق شعار ما می توانیم نبود.

سرهنگ اسدی ادامه داد: ملت مسلمان ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس با الهام از امام حسین(ع) و نهضت خونین او درس ایثارگری و فداکاری در راه هدف آموخت و از امام سجاد(ع) و حضرت زینب(ع) و کاروان ابا عبدالله درس صبر و استقامت و پایداری و بردباری و پیام رسانی خون شهیدان را گرفت.

وی افزود: هر از گاهی دشمنان در نقاطی از کشور دست به توطئه می‌زنند که روز گذشته متاسفانه تعدادی از هم وطنانمان در رژه اهواز به شهادت رسیدند. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر