کد خبر : 19066

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت

۱۱ هزار طرح اشتغال و خودکفایی مددجویان استان بوشهر بازرسی شد

۱۱ هزار طرح اشتغال و خودکفایی مددجویان استان بوشهر بازرسی شد

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۲ هزار و ۶۰۰ مورد نظارت فنی و بازرسی بر روی ۱۱ هزار طرح اشتغال و خودکفایی مددجویان انجام شد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از کمیته امداد، احمد لطفی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت از جمله اقدامات کمیته امداد در جهت ایجاد اشتغال است اظهار کرد:  پس از اجرای طرح اشتغال توسط مددجویان، این طرح‌ها به طور مستمر توسط ناظران کمیته امداد مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرند تا به مرحله خودکفایی کامل برسند.

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای موثری که موجب پایداری طرح‌های اشتغال می‌شود، نظارت و بازرسی از آها است گفت: ۱۱ هزار طرح اشتغال و خودکفایی مددجویان در استان فعال است که در نیمه نخست سال جاری ۱۲ هزار و ۶۰۰ مورد نظارت فنی و کارشناسی  بر روی آنها صورت گرفته که انجام این نظارت ها نقش مهمی در پایدار سازی طرحها داشته است.

لطفی با اشاره به اینکه ۲۰ ناظر فنی با کمیته امداد استان همکاری دارند افزود:اجرای بازدید های فنی از طرح های اشتغال مددجویان از اتلاف وقت و هزینه مجریان طرح جلوگیری کرده و می تواند به تسهیل شرایط برای توانمند سازی خانواده ها کمک کند.

ارسال نظر