کد خبر : 19068

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان در جمع خبرنگاران

انبار احتکار کالا به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در کنگان کشف شد

انبار احتکار کالا به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در کنگان کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از کشف انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در کنگان خبر داد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ رهام رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کنگان با اشاره به برقراری امنیت پایدار در کنگان اظهار داشت: امنیت در ابعاد گوناگون در شهرستان کنگان برقرار است و این مهم با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است.

وی از حضور مستمر پلیس در صحنه خبرداد و بیان کرد: پلیس برای برخورد با متخلفان همواره در جامعه و جاده‌های مواصلاتی حضوری فعال دارد و بدون اغماض با هرگونه جرایم و تخلف برخورد قاطع می‌کند.

رئیس پلیس کنگان از کشف کالای احتکار در این شهر خبرداد و تصریح کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به نگهداری غیر قانونی تعداد قابل توجهی لوازم خانگی و کالاهای اساسی در یک انبار غیر مجاز در شهرستان کنگان کرده است، سریعا موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات حکومتی با هماهنگی مقام قضایی به مکان مورد نظر اعزام شدند افزود: در بازرسی از این انبار تعداد 725 قلم کالای ایرانی و خارجی احتکار شده کشف شد.

رضایی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده بنا به نظر کارشناسان 11 میلیارد ریال است اظهار کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که به اقتصاد کشور لطمه وارد کند به شدت برخورد می‌کند و شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از وجود اینگونه انبارها سریعا موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند. /تسنیم

ارسال نظر