کد خبر : 19069

کیومرث رئیسی گفت

10 زمین تنیس خاکی در سطح استان بوشهر

10 زمین تنیس خاکی در سطح استان بوشهر

استان بوشهر در مجموع 10 واحد زمین ویژه هیات تنیس خاکی دارد که از این شمار 9 زمین در بوشهر و یک زمین در شهر جم است.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛کیومرث رئیسی افزود: در استان بوشهر پنج مجموعه تنیس خاکی وجود داردکه سه مجموعه آن مربوط به نهادهای دولتی است و ورزشکاران برای تمرین در آنها محدودیت دارند.

وی بیان کرد: استان بوشهر در مجموع 10 واحد زمین ویژه هیات تنیس خاکی دارد که از این شمار 9 زمین در بوشهر و یک زمین در شهر جم است.

رئیسی ادامه داد: زمین ها بر خلاف استاندارد ها خاکی نبوده و عمده آنها بتنی است.

وی ادامه داد: هیات تنیس حداقل باید یک مجموعه با چهار زمین داشته باشد تا علاوه بر تامین زمین تمرین ورزشکاران زمینه میزبانی رقابت های کشور در بوشهر فراهم شود.

رئیسی افزود: برگزاری رقابت های کشوری در بوشهر علاوه بر افزایش انگیزه تنیس بازان می تواند شمار علاقه مندان این ورزش در استان را افزایش دهد.

وی گفت: با همه این کاستی ها تنیس بازان بوشهری در رقابت های کشوری همواره افتخار آفرین هستند.

رئیسی یادآور شد: آخرین افتخارآفرینی تنیس بازان بوشهری توسط ریحانه کمالی در شهرکرد رقم خورد و این ورزشکار در 2 بخش رده سنی 12 و 14 سال به رتبه ارزشمند سوم کشوری دست یافت.

وی افزود: کمالی از ورزشکاران با انگیزه و سخت کوش هم استانی است که در رشته کاری خود در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد.

رئیسی با اشاره به برگزاری دوره مربیگری تنیس ویژه بانوان در بوشهر افزود: این دوره در آینده نزدیک با حضور استان های منطقه چهار کشور برگزار می شود.

وی افزود: استان های بوشهر، هرمزگان، فارس، یزد، کرمان، کهگیلوبه و بویر احمد و خوزستان هفت استان منطقه چهار را تشکیل می دهند.

ارسال نظر