کد خبر : 19072

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر گفت

هیچ دانش‌آموز نیازمند بوشهری بدون لوازم تحصیل به مدرسه نمی‌رود

هیچ دانش‌آموز نیازمند بوشهری بدون لوازم تحصیل به مدرسه نمی‌رود

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید گفت: همه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کیف، کفش، لباس فرم و لوازم تحریر دریافت می‌کنند و هیچ دانش آموز نیازمند بوشهری بدون لوازم تحصیل به مدرسه نمی‌رود.

به گزارش بوشهر24، مجید گزدرازی اصل، صبح امروز در مراسم توزیع بسته تحصیلی میان دانش آموزان تحت حمایت که با حضور حامیان و خانوارهای مددجو انجام شد، اظهار داشت: یکی از فعالیت‌های مهم این نهاد در آستانه شروع سال تحصیلی، رفع نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند و تحت حمایت است که با مشارکت مردم و خیّران نیکوکار انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال هیچ دانش آموز نیازمندی بدون لوازم تحصیل به مدرسه نمی‌رود، گفت: بیش از 7 هزار و 500 نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی تحت حمایت کمیته است که همه آنها در شروع فصل مدارس بسته تحصیلی دریافت می‌کنند.

گزدرازی اصل افزود: این بسته‌های تحصیلی شامل کیف، کفش، لباس فرم و لوازم تحریر است که ارزش هر بسته تحصیلی 200 هزار تومان برآورد شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهربیان کرد: علاوه بر توزیع بسته‌های تحصیلی، خدمات دیگری از جمله هزینه ثبت نام دانش آموزان، کمک هزینه تقویت تحصیلی، مشاوره و هدایت تحصلی و حمایت از دانش آموزان نخبه در طول سال انجام می‌شود.

گزدرازی اصل خطاب به فرزندان ایتام حاضر در جلسه گفت: کمیته امداد نخبگان زیادی را تحویل جامعه داده است و خوشبختانه در بین مسئولان کشوری و استانی افراد زیادی که قبلا تحت حمایت کمیته امداد بودند به چشم می‌خورد و امیدواریم روزی هم شماها با تلاش و پشتکار خودتان از مدیران و مسئولان رده بالای این جامعه شوید.

وی با اشاره به مرحله دوم برگزاری این جشن عاطفه‌ها در 11 مهر ماه خاطرنشان کرد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها به صورت ویژه در 800 پایگاه مدارس استان بوشهر با شعار "هر مدرسه یک پایگاه" و با مشارکت فعال دانش آموزان و معلمان این مراسم نیز برگزار می‌شود.

وی از توزیع پاکت های مخصوص جمع آوری کمک‌های دانش آموزان در مرحله دوم جشن عاطفه ها خبرداد و افزود: 140 هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک‌های دانش آموزان، در سطح مدارس استان بوشهر توزیع می‌شود.

گزدرازی اصل با اشاره به کمک 3 میلیارد ریالی مردم خیر استان بوشهر تصریح کرد: در جشن عاطفه سال گذشته مردم نیکوکار استان بوشهر 3 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند کمک کردند.

وی به روش‌های مشارکت در جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر می‌توانند از طریق مراجعه به پایگاه‌های جمع آوری کمک‌ها، مراکز نیکوکاری، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا واریز کمک‌های نقدی به حساب 0105753982009 نزد بانک ملی اقدام کنند.

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر بهره گیری از شیوه‌های نوین الکترونیک در دریافت کمک‌های مردمی نیز خاطر نشان کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری #077*8877 * و نرم افزارهای کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 0968877 اقدام کنند.

ارسال نظر