کد خبر : 19074

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت

یادواره شهدای خلیج‌فارس در بحیری شهرستان دشتی برگزار می‌شود

یادواره شهدای خلیج‌فارس در بحیری شهرستان دشتی برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: یادواره سالگرد شهادت شهدای خلیج‌فارس ۱۸ مهرماه در روستای بحیری شهرستان دشتی در زادگاه شهید نادر مهدوی برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ پاسدار علی غضنفری ظهر امروز در جلسه هماهنگی سالگرد شهدای خلیج‌فارس در شهرستان دشتی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در اهواز اظهار داشت: ترور استراتژی آمریکا در منطقه، خوی خونریزی آمریکا، رژیم صهیونیستی و حمایت‌های مالی آل سعود و برخی سران مرتجع عربی را آشکارتر کرده است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: ایجاد اختلافات قومی و مذهبی میان مسلمانان به‌منظور به وجود آوردن کمربند امنیتی برای رژیم جعلی صهیونیستی برای حفاظت از منافع نامشروع خود در منطقه خاورمیانه را می‌توان یکی از اهداف آن‌ها در ایجاد چنین ترورهایی در منطقه نام برد.

وی با اشاره به مقابله مستقیم دریادلان بوشهری با آمریکا در خلیج فارس افزود: شهدای خلیج‌فارس به فرماندهی سردار شهید نادر مهدوی، آمریکا را در خلیج‌فارس تحقیر و ابهت و قدرت پوشالی آن‌ها را در هم شکستند.

غضنفری با تأکید بر عدم برگزاری کلیشه‌ای یادواره شهدا بیان کرد: در هفته دفاع مقدس 170 برنامه فرهنگی در شهرستان دشتی اجرا می‌شود.

وی تاکید کرد: پاسداری از خون شهدا، دستاوردهای انقلاب اسلامی، ارزش‌های دفاع مقدس و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انقلاب یکی از مهم‌ترین اهداف انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دلاورمردی رزمندگانی است که با ایثار و فداکاری و نثار خون خود از انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند.

وی ترویج گفتمان امام راحل و ولایتمداری، حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ایثار و خودباوری را یکی دیگر از اهداف گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانست و خاطر نشان کرد: سالگرد شهادت شهدای خلیج‌فارس  18 مهر ماه در روستای بحیری شهرستان دشتی در زادگاه شهید نادر مهدوی برگزار می‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان دشتی نیز ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی اهواز گفت: سی و یکمین سالگرد شهادت شهدای خلیج‌فارس بعد از نماز مغرب و عشاء در روز چهارشنبه 18 مهرماه در روستای بحیری شهرستان دشتی در زادگاه شهید نادر مهدوی برگزار می‌شود.

احسان رزمی‌نیا خاطرنشان کرد: شهدای خلیج همیشه فارس به‌صورت مستقیم در برابر شیطان بزرگ آمریکا ایستادند و شجاعانه به شهادت رسیدند. وی خواستار همکاری ادارات و نهادها در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم شد. /تسنیم

ارسال نظر