کد خبر : 19076

عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی ایران خبر داد

مرحله دوم پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی به زودی آغاز می‌شود

مرحله دوم پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی به زودی آغاز می‌شود

عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی ایران با اشاره به پرداخت ۳۰۰ هزار میلیارد ریال در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی از سوی این بانک گفت: مرحله دوم پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی به زودی ابلاغ می‌شود.

به گزارش بوشهر24، فرهاد فنودی ظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با بیان اینکه بانک کشاورزی نقش مهمی در پرداخت تسهیلات  اشتغال‌زایی روستایی از محل صندوق توسعه ملی و بانک‌ها دارد اظهار داشت: از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی  600 هزار میلیارد ریال  سهم بانک کشاورزی است که در مرحله نخست  300 هزار میلیارد ریال آن برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی پرداخت شد.

وی از پرداخت مرحله دوم تسهیلات اشتغالزایی روستایی خبردادو بیان کرد: مرحله دوم پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی به زودی ابلاغ  و پرداخت می‌شود.

عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی ایران، تولید و اشتغال در روستاها را از اهداف مهم پرداخت تسهیلات اعتباری یاد شده دانست و تاکید کرد: نرخ سود این تسهیلات شش درصد است که نقش مهمی در رونق اقتصادی در روستاها، مناطق مرزی و عشایری دارد.

فنودی با بیان اینکه این تسهیلات برای طرح‌های کوچک زودبازده و کسب و کار کوچک روستایی پرداخت شده است تصریح کرد: بیشترین سهم تسهیلات‌گیرندگان متعلق به حوزه خدمات و صنایع وابسته کشاورزی، دامداری‌ها و دامپروری‌ها، زراعت و باغداری است. /تسنیم

ارسال نظر