کد خبر : 19109

مجری اجرای طرح اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف گفت

سرمایه‌گذاری ۲۲۰ میلیارد ریالی در ساخت اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف

سرمایه‌گذاری ۲۲۰ میلیارد ریالی در ساخت اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف

مجری اجرای طرح اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف گفت: این طرح در مدت ۲ سال با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال تکمیل می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سید محمد مهدی تنکابنی ظهر امروز در آغاز ساخت طرح اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف در شهرستان کنگان از اجرای ساختمان‌های پایانه صادرات میعانات گازی سیراف خبرداد و اظهار داشت: این ساختمان‌ها عملیات اجرایی آنها پیش از این در زمینی به مساحت پنج‌هزار متر مربع و در 2 طبقه آغاز شده است.

وی این سازه‌ها را شامل بخش‌های اداری، رستوران، کلینیک، ورزشی و 35 واحد مسکونی  دانست و تصریح کرد: برای احداث ساختمان‌های اداری پایانه صادرات میعانات گازی سیراف تاکنون افزون بر 180 میلیارد ریال هزینه شده است.

مجری اجرای طرح اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف  با بیان اینکه در آینده امکان واردات و صادرات از طریق اسکله میعانات گازی سیراف فراهم می‌شود افزود: طرح اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف در مدت 2 سال با اعتبار 220 میلیارد ریال تکمیل می‌شود.

معاون استاندار بوشهر نیز با بیان اینکه بیشتر شهرها و روستاهای این استان از شبکه گاز برخوردارشده است افزود: با وجود همه محدودیت‌ها و کمبود منابع، دولت یازدهم و دوازدهم گام‌های زیادی برای رفع مسائل و توسعه رفاه مردم برداشته است.

سعید زرین‌فر از رویکرد مجموعه وزارت نفت در توجه به مسئولیت‌های اجتماعی مناطق همجوار قدردانی کرد و گفت: آغاز عملیات اجرایی طرح اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف گامی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت است. وی تاکید کرد: راه‌اندازی گمرک و اداره بندر سیراف دردست پیگیری است. /تسنیم

ارسال نظر