کد خبر : 19110

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت

کالاهای متروکه در محوطه بندر بوشهر تعیین تکلیف می‌شود

کالاهای متروکه در محوطه بندر بوشهر تعیین تکلیف می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با بررسی‌ها و نشست‌های انجام شده کالاهای متروکه در محوطه بندر بوشهر حداکثر تا یک ماه تعیین تکلیف و در اختیار اداره کل جمع آوری وفروش اموال تملیکی استان بوشهر قرار می‌گیرد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست بررسی وضعیت کالاهای متروکه در محوطه بندر بوشهر با تاکید بر تعیین تکلیف این کالاها اظهار داشت: تعیین تکلیف کالاهای موجود در محوطه بندر بوشهر باید تسریع شود و طبق قانون و مقررات باید شرایطی فراهم شود، کالاهای مکشوفه مدت زمان زیادی در انبارها رسوب نکند و به سرعت وضعیت آنها مشخص شود.

وی جلوگیری از تخریب کالاهای متروکه را یک ضرورت دانست وو تاکید کرد: برای تعیین  تکلیف کالاهای متروکه باید بر اساس قانون اقدامات عاجل در راستای جلوگیری از تخریب آنها با توجه به تاریخ انفضای کالاها اقدامات لازم انجام شود.

معاون استاندار بوشهر تاکید کرد: بخشی از کالاهای متروکه با توجه به اینکه تاریخ انقضا داشته و یا مواد غذایی هستند، باید هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف آنها اقدام شود.

خورشیدی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های مختلف برای تعیین تکلیف کالای متروکه در محوطه بندر بوشهر بیان کرد: دستگاه‌های ذیربط از جمله بنادر و دریانوردی، گمرک و جمع آوری وفروش اموال تملیکی استان بوشهر حداکثر تا مدت یک ماه نسبت به تعیین تکلیف کالاهای متروکه کانتینری در محوطه بندر بوشهر اقدام کنند.

وی، تاکید کرد: اداره کل جمع آوری وفروش اموال تملیکی استان بوشهر پس از ارزیابی کالاها نسبت به خروج آنها از محوطه بندر اقدام و پس از اخذ مجوزهای لازم نسبت به فروش آنها اقدام کند.

ارسال نظر