کد خبر : 19128

امام جمعه برازجان در خطبه های نماز جمعه

امام جمعه برازجان: FATF برای نفوذ و سلطه است.

امام جمعه برازجان: FATF برای نفوذ و سلطه است.

معمولا اینجور قرارداد هایی و اینجور کنوانسیون ها بیشتر به جای اینکه به نفع ملت ها و به نفع دولت ها باشد به نفع آمریکا و استکبار است.

به گزارش بوشهر24، حجت الاسلام حسن مصلح امام جمعه شهر برازجان در خطبه های نمازجمعه امروز در مورد FATF فرمودند: بحث های زیادی در مجلس و در خارج از مجلس مطرح شده است ،معمولا اینجور قرارداد هایی و اینجور کنوانسیون ها بیشتر به جای اینکه به نفع ملت ها و به نفع دولت ها باشد به نفع آمریکا و استکبار است . آن ها هستند که با اهدافی خاص این قوانین را تحمیل می کنند بر ملت ها و دولت ها.

ایشان همچنین افزودند: اما ملت ما از آنجایی که تاکنون بر استکبار نه گفته است و زیر سلطه نرفته است هرگونه منفذ و راه نفوذ سلطه را باید ببندد . اینجور قوانین برای نفوذ و سلطه است . برای این است که بتوانند بیشتر ظلم و ستم روا دارند و اطلاعات بیشتر را کسب کنند و اشراف بیشتری داشته باشند .بنابراین با پیوستن به این قانون و این کنوانسیون ،تعریف گروه های تروریستی از اراده ملت ایران خارج می شود و بر کشور های غربی است که چه گروه هایی و چه کشور هایی تروریست هستند و چه گروه هایی و چه کشور هایی تروریست نیستند و این مسئله برای ما مشکلات فراوانی را به وجود می آورد و با منافع ملی ما کاملا مغایر است . مجلس نباید زیر بار ذلت برود و این قانون را تصویب کند و همچنین شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت. اینکه ما تصور کنیم با قبول کردن این کنوانسیون ، آن ها به ما روی خوش نشان خواهند داد و تحریم ها را برخواهند داشت تصوری غلط است .ما چه این را بپذیریم یا نپذیریم ،آن ها تحریم های خودشان را انجام می دهند و هیچ توجه ای به این قوانین ندارند .

ارسال نظر