کد خبر : 19134

رئیس پلیس استان بوشهر در جمع خبرنگاران

۲۶.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

۲۶.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از اجرای سه عملیات برای مقابله با قاچاق در استان خبرداد و گفت: در این سه عملیات ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق کشف شد و ۴ نفر متهم دستگیر شد.

به گزارش بوشهر24، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر  مقابله قاطع با قاچاق کالا اظهار داشت:تمام محورها و نقاط مختلف استان بوشهر تحت رصد شبانه‌روزی نیروی انتظامی قرار دارد و جابه‌جایی کالای خارجی بی هویت مورد تعقیب قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه تمام کالاهای وارداتی باید دارای پروانه ترخیص کالای گمرکی باشد از کشف قاچاق کالا در استان خبرداد و تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته بیش از 26.5  میلیارد ریال انواع کالای قاچاق  در تنگستان، گناوه و دیلم کشف شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی شهرستان دیلم یک انبار بزرگ نگه‌داری کالای قاچاق شناسایی کردند افزود:ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی از این انبار بازرسی و انواع کالای قاچاق شامل پوشاک و پتو به ارزش 5 میلیارد ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف انبار  محل نگه‌داری کالای قاچاق در گناوه خبرداد و بیان کرد: از این انبار لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک و لوازم تلفن همراه  قاچاق  کشف شد.

سردار واعظی، ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در گناوه را  15میلیارد ریال دانست و با اشاره به کشف کالای قاچاق در تنگستان خلاطر نشان کرد:در شهرستان تنگستان با توقیف یک دستگاه خودرو 6.5 میلیارد و ریال انواع پودر و قرص های ممنوعه قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده ارشد پلیس استان بوشهر تصریح کرد: در مجموع در این سه عملیات  4 نفر متهم دستگیر شد و در اختیار مراجع قضایی قرار  استان بوشهر گرفت. /تسنیم

ارسال نظر