کد خبر : 19148

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت

بانک‌ها زمینه اشتغال و تقویت کارآفرینی در استان بوشهر را فراهم کنند

بانک‌ها زمینه اشتغال و تقویت کارآفرینی در استان بوشهر را فراهم کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: بانک‌ها فرایند بررسی پرونده‌های پرداخت تسهیلات و درخواست‌های متقاضیان را تسهیل و زمینه اشتغال و تقویت کارآفرینی را فراهم کنند.

به گزارش بوشهر24، سعید زرین‌فر ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیر شعب بانک ملی استان بوشهر نقش سیستم بانکی در توسعه رونق تولید طی دو سال اخیر را حایز اهمیت  دانست و اظهار داشت:  در سال 95 به 138 واحد تولیدی و در سال 96 به 149 واحد تولیدی متناسب با درخواست واحدها، تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش پرداخت شد.

وی، ضمن تأکید بر استمرار حمایت و همکاری بانک‌های استان در تأمین منابع مالی مورد نیاز واحدهای تولیدی استان گفت: انتظار استان بر این است که بانک‌ها فرایند بررسی پرونده‌های پرداخت وام و درخواست‌های متقاضیان را تسهیل و زمینه اشتغال و تقویت کارآفرینی را فراهم کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر تاکید کرد: بانک‌های استان بوشهر به بهبود فضای کسب و کار و تأمین شرایط مناسب برای حضور فعالان اقتصادی  توجه کنند.

زرین‌فر ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های آقای ریگی‌زادگان، برای مدیر جدید امور شعب آرزوی توفیق و خدمتگزاری به مردم کرد. /تسنیم

ارسال نظر