کد خبر : 19160

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر خبر داد

راه اندازی ۵ بازارچه عرضه محصولات تولیدی مددجویان در استان بوشهر

راه اندازی ۵ بازارچه عرضه محصولات تولیدی مددجویان در استان بوشهر

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گزارشی از راه اندازی بازارچه فروش محصولات تولیدی مددجویان تحت حمایت این نهاد در پنج نقطه استان ارائه داد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از سایت خبری کمیته امداد، مسلم ملّیت، معاون اشتغال خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه این نهاد در جهت رفع مشکلات نیازمندان برنامه های مختلفی را در دست اقدام دارد، گفت: یکی از این برنامه ها، اهتمام برای توانمند سازی مددجویان از راه اشتغال زایی تا مرحله خودکفایی کامل است.

وی با اشاره به راه اندازی پنج بازارچه فروش محصولات تولیدی مددجویان کار آفرین در استان افزود: این بازارچه ها در نیمه دوم سال جاری و در پنج نقطه استان از جمله شهرهای بوشهر، کنگان، گناوه، برازجان و دیر راه اندازی و مددجویان تولیدات خود را در آنجا به نمایش و عرضه عموم می رسانند.

ملّیت هدف از ایجاد این بازارچه ها را معرفی و عرضه بدون واسطه تولیدات مددجویان، کسب تجربیات بین مددجویان، ایجاد رقابت سالم و عملی کردن آموزش های کسب و کار عنوان کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: تولیدات مددجویان در قالب محصولات کشاورزی، دامداری، مواد خوراکی، صنایع دستی،کیف، کفش و پوشاک عرضه می شود.

وی در پایان این بازارچه را فرصت مناسبی برای آشنایی اقشار مختلف مردم با فعالیت های مربوط به اشتغال زایی عنوان مددجویان عنوان کرد و گفت: سایر مددجویان به واسطه بازدید از تولیدات مددجویان کار آفرین، برای فعالیت های اقتصادی انگیزه پیدا خواهند کرد.

ارسال نظر