کد خبر : 19161

شهردار جم گفت

پیشرفت فیزیکی 90 درصدی پل صراط شهر جم

پیشرفت فیزیکی 90 درصدی پل صراط شهر جم

شهردار جم گفت: پروژه پل بهر باغ که از آن به عنوان پل صراط و یا پل مرگ یاد می‌شود امروز بیش از ٩٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش بوشهر24، صدرالله حیدری امروز در بازدیدهای میدانی خود از روند آماده سازی پروژه‌های عمرانی شهر جم اظهار داشت : پروژه پل بهر باغ که از آن به عنوان پل صراط و یا پل مرگ یاد می شود امروز بیش از ٩٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: با توجه به اینکه پل بهر باغ راه ورودی چندین روستای پر جمعیت شهرستان از جمله بهارستان به عنوان بزرگترین روستای استان بوشهر به شهر جم است و از وضعیت خوبی برخوردار نبود با توجهات اعضای شورا و با توجه به توان فنی شهرداری عملیات اجرایی آن آغاز و امروز بیش از ٩٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شهردار جم تصریح کرد: برآورد اولیه ساخت پل بهر باغ بالغ بر یک میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان است که از محل اعتبارات داخلی و استانی پرداخت خواهد شد.

حیدری بیان کرد: با توجه به رفت و آمد بسیار زیاد روی این پل و نامساعد بودن شرایط پل مذکور و در راستای رفاه حال شهروندان عزیز که یکی از دغدغه های اصلی مردم بود عملیات اجرایی آن شروع شد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری آن باشیم. /خبرگزاری فارس

ارسال نظر