کد خبر : 19165

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در جمع خبرنگاران

۳۱ باند سرقت در استان بوشهر شناسایی و منهدم شد

 ۳۱ باند سرقت در استان بوشهر شناسایی و منهدم شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی و انهدام ۳۱ باند سرقت و دستگیری ۱۱۲ نفر سارق در استان بوشهر خبرداد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، پیشگیری از جرم را از اولویت اصلی پلیس  دانست و اظهار داشت: برای جلوگیری از وقوع جرم مردم باید به توصیه‌های پلیس  توجه جدی کنند.

وی، با اشاره به اینکه امنیت در بوشهر پایدار و مستمر است افزود: مشارکت مردم با پلیس در بوشهر جای قدردانی دارد  چراکه امنیت با مشارکت همه جانبه مردم محقق می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند سرقت در استان بوشهر بیان کرد: از آنجا که یکی از اولویت‌های مهم پلیس آگاهی پیگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی از جمله جرایم سرقت است و در همین راستا، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها و با بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت شهروندان  امسال 31 باند مجرمانه فعال در ارتکاب سرقت شناسایی و متلاشی شده‌اند.

سرهنگ سهرابی از دستگیری 112 سارق در نیمه نخست امسال خبرداد و افزود: تلاش پلیس آگاهی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی منجر به دستگیری تعداد 112 نفر سارق و کشف 467 فقره انواع جرایم سرقت و کشف تعداد زیادی اموال مسروقه شد.

وی،کاهش 5 درصدی وقوع سرقت موتورسیکلت را از نتیجه متلاشی شدن باندهای سرقت دانست و گفت:  با انهدام باندهای سرقت در استان بوشهر در نیمه نخست امسال 50 درصد سرقت بانک،  9 درصد سرقت داخل خودرو در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از اقتدار پلیس در برخورد با متخلفان و سارقان خبر داد و  تاکیدکرد: براساس ارزیابی‌های انجام شده بیش از 92 درصد سرقت‌های استان بوشهر کشف شده است. /تسنیم

ارسال نظر