کد خبر : 19181

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت

کمبود کالا نداریم / بیش از نیاز خرید نکنید

کمبود کالا نداریم / بیش از نیاز خرید نکنید

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: مردم از خرید بیش از نیاز، خودداری کنند، زیرا محدویتی برای تولید و تامین کالا‌های مورد نیاز وجود ندارد.

به گزارش بوشهر24، سید حسین حسینی محمدی در نشست با نمایندگان شرکت‌های پخش و عمده فروشان استان بوشهر افزود: پس از دریافت گزارش شرکت‌های پخش درباره تامین و توزیع کالا‌های مورد نیاز شهروندان مشخص شد، هیچ کمبود کالایی در استان نداریم.

وی با اشاره به برخی شایعات بی اساس مبنی بر کمبود کالا در بازار، ادامه داد: به علت بروز مشکلاتی در بخش حمل و نقل، محدودیت‌هایی در زمینه انتقال کالا از مراکز تولیدی ایجاد شده بود که با توجه به تامین لاستیک کامیون داران، مشکل رانندگان حل و بارگیری کالا از سر گرفته شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر تاکید کرد: بنابراین کمبود برخی اقلام به زودی برطرف می‌شود و مردم نگران تامین نیازمندی‌هایشان نباشند.

حسینی محمدی گفت: با همکاری دستگاه‌های مربوط، کار‌های لازم برای تامین وسایل نقلیه و همچنین امنیت کامیون‌ها صورت گرفته و لازم است شرکت‌های پخش برای تامین کالا‌های مورد نیاز مردم بیشتر تلاش کنند. /باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر