کد خبر : 19182

در پی روند نزولی قیمت دلار

قیمت دلار در بوشهر ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان/ کاهش ادامه دارد

قیمت دلار در بوشهر ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان/ کاهش ادامه دارد

از روز گذشته قیمت دلار در کشور روند نزولی گرفته است، امروز دلار در شهر بوشهر، با قیمت‌های مختلفی بین ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان خرید و فروش شده است.

از صبح دیروز روند کاهش نرخ ارز در سطح کشور آغاز شد و اکنون نیز این روند کاهش ادامه دارد و شاهد تقاضای بسیار زیادی برای فروش دلار از سوی مردم هستیم.

احسان عباسی از صرافان بوشهر اظهار داشت: از روز گذشته شاهد افزایش تعداد فروشندگان دلار در شهر بوشهر بوده‌ایم و تعداد زیادی از مردم خواهان فروش دلارهای خود هستند.

وی اضافه کرد: نرخ ارز دارای نوسان است و در مجموع روند کاهشی داشته است. در کنار افرادی که برای خرید مراجعه می‌کنند، تعداد خیلی بیشتری خواستار فروش دلار خود هستند.

عباسی با بیان اینکه دلار با نوسان روبرو بوده و امروز قیمت‌های متفاوتی برای خرید و فروش شاهد بوده‌ایم، ادامه داد: هرچند ازدحام جمعیت در مقابل صرافی‌های بوشهر همانند کلان‌شهرها نبوده ولی نسبت به روزهای گذشته شاهد ازدحام خیلی بیشتری برای فروش دلار هستیم.

مشاهدات از فعالیت دیگر صرافی‌های بوشهر نیز بیانگر همین موضوع است که افراد زیادی برای فروش دلارهای خود مراجعه کرده و خواستار تبدیل دلار به ریال هستند.

بوشهر دارای سه صرافی مجوزدار است که دلار در شهر بوشهر، امروز با قیمت‌های مختلفی بین ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان خرید و فروش شده است و در کمترین حالت قیمت خرید دلار از مردم حدود ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان بوده است. پیش‌بینی‌های کارشناسان اقتصادی حکایت از آن دارد که نرخ دلار همچنان روند نزولی خواهد داشت. /خبرگزاری مهر

 

ارسال نظر