کد خبر : 19192

عضو شورای شهر خارگ:

از تکمیل طرح‌های عمران شهری خارگ خبر داد

از تکمیل طرح‌های عمران شهری خارگ خبر داد

عضو شورای شهر خارگ با تاکید بر تحقق مطالبات مردم گفت: تکمیل طرح‌‌های نیمه تمام عمران شهری و افزایش رفاه در عرصه خدمات شهری در اولویت شورا و شهرداری خارگ است.

به گزارش بوشهر24، لطف الله علی‌پور در خارگ با بیان اینکه برنامه‌ها و طرح‌های مهمی در توسعه زیرساخت‌های عمران شهری تدوین و اجرایی شده اظهار داشت: بر اساس مطالبات و خواسته‌های مردم برنامه و طرح‌های مهمی اجرایی و عملیاتی شده که امسال بخشی از آنها وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

عضو شورای شهر خارگ از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خبرداد و گفت: تکمیل طرح‌‌های نیمه تمام عمران شهری و افزایش رفاه در عرصه خدمات شهری در اولویت شورا و شهرداری خارگ است.

علی‌پور با تاکید بر مقابله با اخلاگران اقتصادی و گران فروشان افزود:باهرگونه گرانفروشی و تخلف به‌صورت قانونی و قاطعانه برخورد شود و دستگاه‌های نظارتی مکلفند تا بخش نظارتی خود در این زمینه قوی‌تر کنند.

وی رسالت خبرنگاران در شرایط کنونی را بسیار حساس و حیاتی دانست و خاطرنشان کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران که صدای مطالبات مردم هستند باید با صداقت و تدبیر مطالبات مردم را پیگیری کنند.

عضو شورای اسلامی جزیره خارک با اشاره به اظهار نگرانی مردم از افزایش قیمت کالا و اجناس گفت: دستگاههای نظارتی جزیره خارگ در برخورد با گران فروشان برخورد قاطع کنند.

علی‌پور با تاکید بر لزوم نظارت‌های شدید ومملوس دستگاه‌های نظارتی بر بازار تصریح کرد: بسیاری از عوامل افزایش قیمت‌ها در بازار ناشی از تبلیغات روانی و شایعات است.

وی افزود: برای مبارزه با فساد اقتصادی نباید درنگ کرد و برخورد قاطع و سریع با گرانفروشان در چارجوب قانون خواست مردم شریف جزیره خارگ است. /تسنیم

ارسال نظر