کد خبر : 19194

فرمانده سپاه امام صادق(علیه السلام) استان بوشهر گفت:

فردا رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان

فردا رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان

رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله ۲ فردا با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از رسانه‌ها و خبرنگاران در انعکاس وسیع مرحله نخست رزمایش بسیجیان اظهار داشت: استان بوشهر قرن‌ها  است در خلق حماسه اقتدار آفرین برای کشور نقش به‌سزایی ایفا کرده است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی این نقش افتخارآمیزتر شده است.

وی با اشاره به حماسه مردم استان بوشهر در دفاع از دین، تمامیت ارضی، مجاهدت و مقابله با دشمنان بیان کرد: مردم استان بوشهر همراه با دیگر مردم کشور با سلحشوری و حماسه آفرینی در  جنگ سخت، نیمه نخست و نرم در دفاع از دست آوردهای انقلاب نقش آفرینی کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به ترفندهای دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی  متناسب با مقتضیات زمان انواع تهدیدها، تحریم‌‌ها و توطئه‌ها علیه نظام  اسلامی اجرا کرده‌اند و مردم نیز در دفاع از ایران اسلامی و ارزش‌های آن اقتدار خلق کردند.

سردار رزمجو با اشاره به اجرای مرحله نخست رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) در 18 شهریور بیان کرد: در این مرحله بسیجیان در قالب گردان‌های بیت‌المقدس سازماندهی شدند و و ماموریت‌های محوله را اجرا کردند.

وی افزود: در اجرای این مرحله از رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) 321 گروه جهادی به نقاط محروم برای خدمات رسانی در ابعاد گوناگون اعزام شدند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  از اجرای مرحله دوم رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص)گفت: تجمع 20 هزار نفری بسیجیان در قالب رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) همزمان با سراسر کشور پنجشنبه 12مهر ماه  در بوشهر برگزار می‌شود.

سردار رزمجو با اشاره به سخنران تجمع 20 هزار نفری بسیجیان بوشهری بیان کرد: سردار محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام در جمع بسیجیان بوشهری در رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص) سخنرانی می‌کند. /تسنیم

ارسال نظر