کد خبر : 19196

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عسلویه:

بسیجیان شهرستان عسلویه پیشتاز مقابله با مفاسد هستند

بسیجیان شهرستان عسلویه پیشتاز مقابله با مفاسد هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه گفت: بسیجیان شهرستان عسلویه پیشتاز مقابله با مفاسد هستند.

به گزارش بوشهر24، حجت الاسلام روح الله میرشکاری چهارشنبه‌شب در دومین جشنواره مالک اشترسپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه با تاکید بر اهمیت حضور بسیجیان در جامعه بیان کرد: وظیفه بسیجیان ایستادن پای ولایت است و این بسیجیان هستند که احتکار، رشوه گیران و پایگاه های تولید مواد مخدر را شناسایی می کند.

وی افزود: بسیجی برای انقلاب و نظام است و هر دولتی روی کار آید بسیجی حضور دارد و مسئولان باید بسیجی وار عمل کنند زیرا هر چه از فرهنگ بسیج دور شوند مشکلات بیشتر می شود؛ بسیجی به دنبال انجام کار دیگران است و به دنبال منفعت طلبی نیست.

حجت الاسلام میرشکاری با اشاره به اینکه دشمن جنگ های مختلفی را راه انداخته تاکید کرد: باید کارکردهای نظام را بالا ببریم و ببینیم در شهرستان عسلویه چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه اظهار داشت: اگر در جایی رشوه می‌گیرند، احتکار می کنند و به مردم ظلم شود، حق بی‌خیال شدن و چشم پوشی از آن را نداریم و اگر عیب و ایرادی باشد باید بیان کرد.

وی تصریح کرد: خداوند را شاکریم که مردم شهرستان عسلویه پای نظام هستند، اما برخی از مسئولان نباید از نجابت مردم سوءاستفاده کنند؛ آنان باید وظیفه خود را انجام دهند.

در این جشنواره از ۲۰ نفر از فرماندهان حوزه، پایگاه، گردان ها و بسیجیان و پاسداران و مدیران برتر در سال ۹۶ تجلیل بعمل آمد.

دومین جشنواره مالک اشترسپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه، به منظور معرفی رده ها، حوزه و پایگاه های برتر سال ۹۶، معرفی الگوی سازمانی برای حرکت جهادی و انقلابی سایر رده ها، ایجاد وحدت رویه و نظام مند نمودن و همچین معرفی رده های موفق تر و ترغیب و رفع معایب و نواقص سازمانی و ماموریتی با حضور فرماندهان و بسیجیان پایگاه های مقاومت بسیج و حوزه های تابعه در سالن جلسات امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر