کد خبر : 19202

مدیر کمیته امداد به مستضعفین دیر خبر داد:

ساخت ۱۳۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان شهرستان دیر آغاز شد

ساخت ۱۳۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان شهرستان دیر آغاز شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر گفت: با همکاری سپاه و استانداری بوشهر ساخت ۱۳۰ واحد مسکونی برای واگذاری به مدد جویان کمیته امداد شهرستان دیر آغاز شده است.

به گزارش بوشهر24، مسلم انیژپور ظهر امروز در جمع فرهنگیان، دانش آموزان و مسئولان اجرایی شهرستان دیر با قدردانی از همکاری همه جانبه مردم خیر و نیکوکار دیری در رسیدگی به مشکلات نیازمندان اظهار داشت: در شهرستان دیر تعداد 2 هزار و 200 خانوار در قالب 5 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداداست که خدمات گوناگون به این افراد ارائه می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در دو مرحله بیان کرد: هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری و کمک به نیازهای تحصیلی دانش آموزان  است که در این زمینه مردم نیکوکار در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در 15و 16 شهریور  یک‌میلیارد ریال کمک کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیربا اشاره به اینکه این کمک‌ها بلا فاصله به مدیران مدارس تحویل و بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد گفت: علاوه بر کمک‌های نقدی در آستانه سال تحصیلی 600 بسته لوازم‌التحریر و البسه بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان دیر توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 10هزار پاکت در مدرسه‌های این شهرستان بین دانش آموزان توزیع شدافزود: میزان کمک‌های جمع آوری شده در بین دانش آموزان بی‌بضاعت در همان مدرسه توزیع می‌شود.

انیژپور از ساخت سرپناه و منزل ویژه مددجویان دیری خبرداد و بیان کرد: در این راستا با همکاری سپاه و استانداری بوشهر ساخت 130 واحد مسکونی برای واگذاری به مدد جویان کمیته امداد شهرستان دیر آغاز شده است. /تسنیم

ارسال نظر