کد خبر : 19266

فعال فرهنگی و راوی دوران دفاع مقدس؛

راه گذر از همه تنگناهای روزگار ولایت پذیری است

راه گذر از همه تنگناهای روزگار ولایت پذیری است

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راه عبور از همه مشکلات و تنگناها پیروی از ولایت فقیه است.

به گزارش بوشهر24، راوی حماسه آفرینان دوران حماسه و ایثار در یادواره شهید نادر مهدوی و همرزمان شجاعش در بوشهر گفت: انقلاب اسلامی به برکت ایستادگی ملت ایران در قالب نهضت مقاومت اسلامی در همه جای جهان ریشه دوانیده است، از عراق و سوریه و فلسطین تا نیجریه و شمال آفریقا.

حاج حسین یکتا افزود: امروز نسل دهه 70 انقلاب بر گام های رزمندگان و سرداران پیشین به پای دستاوردهای انقلاب اسلامی ایستاده اند. در مقابل همه کفر نیز در مقابل ولایت ما ایستاده اند. امروز همه در مسیر ولایت پذیری امتحان می شوند. راه عبور باسلامت ما از همه ناملایمات و تنگناها پیروی از ولایت است.   

وی گفت: شهید نادر مهدوی برای خدا به مقابله دشمن رفت و با کار نمایان او آبروی آمریکا بر باد رفت.

حاج حسین یکتا افزود: امروز آمریکا و صهیونیست فهمیده اند که کار آنها تمام است. امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. انقلابی که هیمنه آمریکا را شکسته است.

وی گفت: کجاست قوانین آزادی اندیشی؟ چرا ترامپ همه این قوانین را زیرپا نهاده است. زیرا می داند که کارشان تمام است.در سرفرماندهی خود آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که انقلاب با قدرت رو به گسترش است.

یکتا افزود: قطره ای خون شهدای ما به هدر نرفته است.ما داغ چهل سالگی انقلاب را به دل آمریکا و بدخواهان  می گذاریم. انقلاب اسلامی با سرعت رو به پیشرفت است.

وی گفت: هر چه ولایت فقیه بگوید شدنی است همان گونه که همه بیانات امام همه محقق شد بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز محقق خواهد شد. حضرت امام (ره) ما را به ابوابی از فتح و جهاد برد که جهاد فی سبیل الله بود. او گفت تا قیامت تربت و مزار شهدا دارالشفای عاشقان خواهد بود.

یکتا افزود:  به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مردم قم در 19 دی خداوند جایگاه رفیعی برای ملت ایران در نظر گرفته است. /خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر