کد خبر : 19274

در دیدار فعالان فرهنگی استان بوشهر با حاج حسین یکتا

بعثت انقلاب اسلامی همراه با رجعت به دهه شصت باشد

بعثت انقلاب اسلامی همراه با رجعت به دهه شصت باشد

این نشست بعد از ظهر سه شنبه با حضور تعدادی از فعالان فرهنگی استان بوشهر با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی ، افتخار به گذشته امید به آینده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بوشهر24 ، نشست فعالان فرهنگی استان بوشهر با حاج حسین یکتا در شهر بوشهر برگزار گردید. این نشست بعد از ظهر سه شنبه با حضور تعدادی از فعالان فرهنگی استان بوشهر با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی ، افتخار به گذشته امید به آینده برگزار شد.

۲۰۱۸۱۰۰۹_۱۵۵۳۴۸90

حا ج حسین یکتا با اشاره به انرژی جوانان جنوب کشور افزودند: ما با حضور در بین نیروهای جنوب کشور انرژی برای فعالیت فرهنگی میگیریم. حضور و بروز شما جوانان و رویش نسل پرطراوت جوان برای ما امید بخش و بزرگ است.

IMG-20181009-WA0020

وی در ادامه گفت: اگر به داشته هایمان شکرگزار نباشیم ناامید می شویم. چهل سالگی انقلاب همراه با بعثت و پختگی نیروهای فرهنگی است . همراه با رجعت به دهه شصت همراه با ویژگی های خاص آن دهه همچون کار جهادی ، کمک رسانی به مردم ، شرایط جنگی ، اخلاص در کار جوانان و ... است. تحولات انقلاب به سرعت رو به جلو محقق می شود .

IMG-20181009-WA0024

ایشان بیان داشتند: آشفتگی سیاستمداران غربی ناشی از روند پرسرعت و رو به رشد گفتمان انقلاب اسلامی و نابودی نظام استکباری است . سیل فرهنگی انقلاب اسلامی دنیا را درنوردیده است. به همین دلیل دشمن مثل جنگ احزاب با تمام قوا وقشون به جنگ این انقلاب آمده است و به دنبال گذاشتن داغ جشن چهل سالگی انقلاب به دل مردم است.

IMG-20181009-WA0025

جنگ فعلی دشمن جنگ خانگی است که همه مردم را درگیر کرده و به دنبال ترویج تفکر ناامیدی از انقلاب و حکومت اسلامی است. فعالان فرهنگی به دنبال کارآفرینی و حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم باشند.

IMG-20181009-WA0019

ارسال نظر