کد خبر : 19300

در هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال؛

شاهین شهرداری بوشهر در خانه پیروز شد

شاهین شهرداری بوشهر در خانه پیروز شد

در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک جام آزادگان تیم شاهین شهرداری بوشهر با شکست تیم اکسین البرز سه امتیاز بازی خانگی را کسب کرد.

به گزارش بوشهر24، در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک جام آزادگان امشب تیم شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم اکسین البرز در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بود.

 تیم شاهین بوشهر  با 9 امتیاز در شش بازی گذشته 2 برد سه مساوی و یک باخت در کارنامه خود دارد که امشب برای کسب سه امتیاز وارد میدان شد.

اکسین البرز نیز در حالی  11 امتیازی است با توجه به شرایط فعلی جدول برای پیروزی در این رقابت و صدر نشینی برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده بود.

در نیمه نخست این بازی دو تیم حملات متعددی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند بازی بیشتر در میانه زمین جریان داشت.

در دقیقه 35 بازی تیم شاهین شهرداری بوشهر  با سانتر بر روی دروازه حریف با سر زیبای میلاد صارمی توانست به گل برتری این رقابت دست یابد.

  تیم اکسین البرز پس از دریافت این گل برای  کسب امتیاز از دست داده حملات متعددی بر روی دروازه شاهین تدارک دید که نتیجه‌ای در بر نداشت و این نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود شاهین شهرداری بوشهر پایان یافت.

در نیمه دوم، تیم میزبان که در لاک دفاعی فرو رفته بود  تیم اکسین البرز با وجود حملات متعدد بر روی دروازه شاهین ولی ثمری نداشت و  شاهین شهرداری بوشهر توانست سه امتیاز بازی خانگی را کسب کند.

شاهین شهرداری بوشهر با این پیروزی 12 امتیازی شد و در رده سوم  و تیم اکسین البرز  با این شکست  در رده پنجم جدول لیگ دسته یک جام آزادگان جای گرفت. /تسنیم

ارسال نظر