کد خبر : 19306

امام جمعه موقت بوشهر:

رفع مشکلات اقتصادی کشور نیازمند عملکرد جهادی مسئولان است

رفع مشکلات اقتصادی کشور نیازمند عملکرد جهادی مسئولان است

امام جمعه موقت بوشهر با تاکید بر لزوم تلاش همه مسئولان برای بهبود وضعیت اقتصادی جامعه، گفت: رفع مشکلات اقتصادی کشور نیازمند عملکرد جهادی مسئولان است.

به گزارش بوشهر24، حجت‌الاسلام حسین دشتی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: همه مسئولان در هر حوزه‌ای باید تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار بگیرند و از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی با اشاره به تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر رفع مشکلات اقتصادی مردم بیان کرد: نخبگان باید در زمینه رفع مشکلات مردم مشارکت و همراهی لازم را داشته باشند و مسئولان نیز از ظرفیت نخبگان دانشگاه‌ها و مراکز علمی استفاده کنند.

امام جمعه موقت بوشهر تصریح کرد: دشمنان با تمام توان خود وارد جنگ اقتصادی با ما شده‌اند و برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن نیازمند جهاد اقتصادی هستیم که مسئولان در حوزه‌های مختلف باید به این مهم عمل کنند.

وی با بیان اینکه در حل مشکلات اقتصادی نمی‌توان به صورت سازمانی و اداری کارها دنبال شود اضافه کرد: در این زمینه باید به صورت جهادی وارد عمل شد و مسئولان باید جهادگرانه و بسیجی، شبانه‌روز تلاش کنند.

حجت‌الاسلام دشتی خواستار تلاش بیشتر مسئولان برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم شد و ادامه داد: تحمل و صبر مردم انقلابی و همیشه در صحنه در برابر ناملایمات اقتصادی ستودنی است و مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به ۲۴ مهر روز پیوند اولیا و مربیان بیان کرد: برای رفع دغدغه و نگرانی دانش آموزان در حوزه فرهنگی و تربیتی باید رابطه اولیاء دانش آموزان با معلمان تقویت و مستمر شود.

امام جمعه موقت بوشهر با تبریک ولادت امام محمد باقر(ع) ویژگی‌های این امام را برشمرد و اظهار داشت: علم، حلم، دانش و بردباری از خصیصه‌های بارز امام محمدباقر(ع) است که باید از سیره علمی و عملی این امام برای توسعه فرهنگ جامعه استفاده شود. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر