کد خبر : 19308

در خطبه های نمازجمعه برازجان :

آیندگان این مجلس را نخواهند بخشید

آیندگان این مجلس را نخواهند بخشید

دشمنان سعی دارند به هر طریقی در کشور ما نفوذ کنند و ما را تحت سلطه خودشان ببرند. ما نباید با دست خودمان زیر سلطه دشمن برویم و خود را تحریم کنیم .

به گزارش خبرنگار بوشهر24 ، حجت الاسلام مصلح امام جمعه شهر برازجان در خطبه های نماز جمعه این هفته در مورد تصویب قانون مبارزه با پولشویی گفت: دشمنان سعی دارند به هر طریقی در کشور ما نفوذ کنند و ما را تحت سلطه خودشان ببرند. ما نباید با دست خودمان زیر سلطه دشمن برویم و خود را تحریم کنیم . خداوند هم ذلت ما را نمی پسندد.مگر امام حسین به ما درس عزت خواهی نداده؟ مگر امام حسین به ما درس ذلت ناپذیری نداده است؟مگر امام ما در میدان عاشورا نفرمودند هیهات من الذله؟

وی افزود: ترسوها و بزدل ها مدام میگویند ما چاره ای جز تسلیم نداریم. برجام در راستای کوتاه آمدن و تسلیم شدن بود.این برنامه ها و قوانین در راستای کوتاه آمدن و تسلیم شدن ملت ایران از آرمان ها و اهداف خود بود. کشورهای مستکبر با طراحی قوانینی سعی می کنند کشورهای مدنظرشان را تحت سلطه قرار دهند و با اشراف بر منابع مالی برای تحریم آنها دقیق تر عمل کنند. طبق این قانون کمک ایران به گروه های مقاومت ، کمک به تروریست نامیده می شود.از نظر آنها سپاه تروریست است . سردار عزیز ما سردار سلیمانی فرمانده تروریست ها است. با این قانون آنها اشراف کامل به منابع مالی ما پیدا میکنند که این خلاف نص صریح قرآن است ، خلاف فرمایشات رهبری است . مگر رهبر ما نفرمودند برای مبارزه با پولشویی مجلس ما مستقلا خودش قانون بگذارد. آیت الله مکارم شیرازی فرمودند ناگفته پیداست که چنین قراردادی قرارداد استعماریست . آیت الله نوری همدانی فرمودند که این پیمانی غربی عبری عربی است . چگونه نمایندگانی که ادعای مسلمانی می کنند ، قسم یاد کرده اند طبق دستور اسلام قانون وضع کنند ، قسم یاد کرده اند حافظ نظام اسلامی باشند ، قسم یاد کرده اند حافظ انقلاب اسلامی باشند ، قسم یاد کرده اند حافظ عزت ایران اسلامی باشند ، چگونه همچنین قوانینی را تصویب میکنند  و رای میدهند . این نمایندگانی که به این قانون رای داده اند باید به مردم معرفی شوند . مردم باید بدانند آنچه در مجلس شورای اسلامی رخ داد هم رهبر انقلاب و هم مراجع تقلید با آن مخالف بودند و بارها مخالفت خود را با آن اعلام کرده اند . تصویب چنین قوانین ذلت باری در مجلس نقطه سیاه و تاریکی است که در تاریخ این مجلس می ماند و آیندگان بر این مجلس نخواهند بخشید و نخواهند گذشت.

ارسال نظر